1 Adriana Cornelia Vos-Midavaine Martje Agnes Fieret - Dekker Carla de Bodt-Boll Maria Virginia van den Broecke-Steijaert klimop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Arie de Bodt Johannes Otterloo En het stof keert terug naar de aarde En de levensgeest keert terug naar God. Pred. 12 vers 7 Na een langzaam afnemende gezondheid is "^overleden onze lieve en zorgzame echtgenote, moeder, oma en Cocky. Echtgenote van Adrianus Vos 2 juni 1946 15 februari 2018 Veere: Aad Vos Serooskerke: Arthur en Sandra Vos Daan en Noor Middelburg: Maurits Vos en Erinn Pieterse Senn Middelburg: Barth Vos Halsteren: Annette Vos en Jean Paul van der Burg Martijn Manon Arwen Auckland N.Z.: Ben en Carolyn Vos Daniël Wij hebben afscheid van Cocky genomen in besloten kring met familie, vrienden en goede buren. Correspondentie adres: A.Vos Kaai 77 4351 AC Veere Albert Corijn In plaats van kaarten Waar de mensen, mensen zijn, die elkaar verstaan. Waar de liefde, liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwig vrede is, waar de zon steeds schijnt. Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. "Veilig in Jezus' armen" We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in Ter Valcke, woning 4-06 gedurende vele jaren heeft mogen ontvangen. Evert van Kemseke donderdag 22 februari 2018 Sommigen zeggen de herinnering is te pijnlijk om aan je te denken... Ik zeg je bent te kostbaar om te vergeten... Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overgrootmoeder echtgenote van Zij overleed op 19 februari 2018 in de leeftijd van 66 jaar. Arie André en Bertie Aroyo Jairo en Vanessa, Juliano Atreyu en Sander Correspondentieadres: t.a.v. familie de Bodt Coöperatie DELA, de Wijper 8, 4726 TG Heerle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Carla hield van witte bloemen. Éi Rèquiem aetérnam dona ei, Dómine. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Izaak Jozias van den Broecke Hoofdplaat, 20 september 1928 t Breskens, 19 februari 2018 Aardenburg: Milly en Harold Aardenburg: Mariëlla en Rudi Celine Rotterdam: Ralph en Caroline Erin Sebastian Breskens: Ineke Oostburg: Paula en Ronald Breskens: Carianne V en Roy Evalina Correspondentieadres: Dorpsstraat 102, 4511 EK Breskens Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen, afdeling Boulevard, voor de goede verzorging. De eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 24 februari om 11.00 uur in H. Barbarakerk aan de Europastraat te Breskens. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren voorafgaand aan de viering van 10.30 tot 10.55 uur in voornoemde kerk. Als ik eens mijn ogen sluit en het leven vliegt eruit en als men vraagt: was 't goed of matig Was het vlot of statig? Blijf bij de vraag niet langer staan. Vergeef me, ik heb mijn best gedaan. Johan Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, is heengegaan onze pa, schoonvader en opa Hoek weduwnaar van Lena van der Bent Hoek, 7 december 1924 f Hoek, 20 februari 2018 Harry en Saar - in herinnering - Jan en Ria Miriam en Erwin - Kevin Lianne Mark en Marleen - SennaLana Joop en Ineke Johnny en Inge - Chanel Danny en Mariëlle - Dominique Lineke - in herinnering - en Leon correspondentieadres: Azaleastraat 7 4542 BR Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 24 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingshuis 'Vremdieke' voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u welkom. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze schoonbroer Wij wensen onze zus Gerda, Wesley en Gitske, Bjarne, Kjell en Silje veel sterkte toe. Familie Obrie Na een lang leven is door haar Heer thuisgehaald weduwe van Johannes Fieret in de leeftijd van ruim 99 jaar. Mexico: Ingrid de Pérez Gallardo - Blom Goes: Edith en Rien Heijboer Goes, 20 februari 2018 Correspondentieadres: Schipperswegeling 14 4461 RR Goes De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 26 februari om 14.00 uur in de Korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in de familiekamer van het rouwcentrum naast de begraafplaats. Afgelopen zondag is onverwachts overleden. Evert werkte sinds 2011 als productiemedewerker bij Dethon Customized in Oostburg. Eerder heeft hij voor Dethon gewerkt als pakketbezorger, in de elektromontage en in het magazijn. Evert heeft op elke werkplek een goede indruk achtergelaten. Wij gaan hem missen als collega op de werkvloer. Wij wensen zijn vrouw Rosalien en zijn kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43