26 FAMILIEBERICHTEN O fTlensen ng.nl =s Riet Dominicus - Hage COLOFON Familieberichten Leonia Mathilda van Vlieberghe-van Goethem Lena Pieter Knuist Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt Als je zoveel wordt ontnomen En het leven niet meer leven is Dan komt de tijd dat je erin berust Dat het einde gekomen is. Rust nu maar uit je bent bevrijd uit je lijden Maar ach, wat is het zwaar om van jou te moeten scheiden. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van haar kregen, moeten we afscheid nemen van mijn allerliefste vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma echtgenote van Theophilis Josephus van Vlieberghe Kuitaart, 31 december 1931 t Terneuzen, 15 februari 2018 Terneuzen: Theo van Vlieberghe Hengstdijk: Erick en Lydia van Vlieberghe-van Geertruij Kruiningen: Lilian en Koos van Gastel-van Vlieberghe Carlo in liefdevolle herinnering Mario en Mariana Tom Vogelwaarde: Ronny van Vlieberghe in liefdevolle herinnering Miranda van Vlieberghe-de Schepper Caya Alberdingk Thijmstraat 1- 408, 4532 CZ Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 22 februari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er een samenzijn in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Wij zijn het personeel van "De Blide" dankbaar voor hun goede zorgen. Na een geduldig aanvaard eindpad is overleden onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader sinds 2010 weduwnaar van Corrie Goedhart in de leeftijd van bijna 103 jaar. Burgh-Haamstede: Cockie Knuist en Jan van der Weel Rien Steenhard (in liefdevolle herinnering) Martin en Gea Ellen en John Caroline en Robert 's-Hertogenbosch: Wim en Elly Knuist - van Dijk Mariël en Dave Jasper en Chantal Amsterdam: Joke Knuist Rene de Jong (in liefdevolle herinnering) Ester en Joram en achterkleinkinderen 15 februari 2018 Kievitlaan 64, Goes Correspondentieadres: Hogeweg 56, 4328 PH Burgh-Haamstede De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 22 februari om 13:00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden. Hierna is er in voornoemde aula gelegenheid tot informeel samenzijn. Bedroefd en verslagen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve vader, opa en overopa Anthonie Zoeteweij gehuwd geweest met Cornelia Maria van Oosten in de leeftijd van 93 jaar. Joke Zoeteweij Peter, Romy, Fleur, Jaimy Carola en Rémi, Floor Piet en Ineke Zoeteweij-de Jonge Antoine en Martje, Alvin, Joey, Quinty Daniël en Anita, Ruben, Mermo 17 februari 2018 Correspondentieadres: J. Zoeteweij Vroonland 27 4401 JW Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. C. van Krimpen, zal D.V. gehouden worden woensdag 21 februari om 10.30 uur in het verenigingsgebouw, Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Toon Zoeteweij Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Nel Benefield-Zoeteweij (in liefdevolle herinnering) Charly Benefield in liefdevolle herinnering Dies Zoeteweij in liefdevolle herinnering Mies Zoeteweij-de Bel Jan Zoeteweij (in liefdevolle herinnering) Koos Zoeteweij-Smit Joep Zoeteweij (in liefdevolle herinnering) Corrie Zoeteweij-Louwerse Sander Zoeteweij Corrie Zoeteweij-Bom (in liefdevolle herinnering) Maarten Zoeteweij Janny Zoeteweij -Pekaar Neven en nichten maandag 19 februari 2018 Nu is het stil Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma 23-4-1932 85 jaar 17-2-2018 Kees Dominicus Ank en Martin Tamara en Robert Kevin Els en Peter iris en Jelte Remo Nena Koudekerkseweg 2-7 4382 EB Vlissingen Het samenzijn, voorafgaande aan de crematie vindt plaats op donderdag 22 februari om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Riet houdt van roze bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26