OysrJödsr] J? St V. FAMILIEBERICHTEN 25 Leintje de Dreu-Rooze Alida Theresia Maria Kools - Jansen (SooccAaMjê~ - O&mJiOt A Lidy Izaak Martha Leonie Valke - De Witte Marius Joensen Q fflensen.inq.nl - - V Jouw wereld van weten was verdoofd en al jouw wijze woorden verstild. Maar de taal van de liefde bleef spreken. Ook nu nog, nu jij eeuwige rust hebt gevonden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts overleden, mijn lieve vrouw, lieve moeder en trotse oma echtgenote van Arie Kools Delft, 16 april 1941 Terneuzen, 15 februari 2018 Arie Kools Kinderen en kleinkinderen Haven 41 4527 AA Aardenburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 februari 2018 om 12.30 uur in de aula van het mortuarium Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Na het afscheid is er gelegenheid aldaar om de familie te condoleren. Hierna zullen wij Lidy begeleiden naar het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging ais zodanig te beschouwen. "Liever geen bezoek aan huis" c/uMeemiz echtgenoot van Sara Francijntje Risseeuw Oostburg, 24 juni 1926 Oostburg: Saar Risseeuw - Risseeuw Oostburg: Adri en Eldi Risseeuw - Arendse Hans Lydia en Jurgen Caroline Hoofddorp: Mariët en Hareld van der Perk - Risseeuw Anne Katja Oudestad 3 4501 JA Oostburg "Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden" Diepbedroefd zijn wij dat het leven van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa is overgegaan in dierbare herinneringen Oostburg, 16 februari 2018 Na een lang en mooi leven, waarin ze volop heeft kunnen genieten van vele hobby's, de natuur en ze ook nog vier achterkleinkinderen in haar armen heeft kunnen sluiten, is in de nacht van 16 februari in alle rust overleden onze lieve ma, schoonma, oma en omi weduwe van Albert Valke 14 maart 1924 116 februari 2018 Marian en Maarten Mathijs en Vanessa, Mees, Oliver Pepijn Floris en Nicole, Vinn Marleen en Herman Chris en Wout t Jeroen en Elham Leonie en Thierno, Dufin, Tamsir, Laye Frank Jordy en Ryanne Morris Een speciaal woord van dank voor alle goede zorgen die zij heeft mogen ontvangen van de medewerkers van de Thuiszorg Terneuzen en de senioren afdeling in het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Correspondentieadres: Edisonstraat 7, 4532 LL Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 februari om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Adrianus Verduit maandag 19 februari 2018 kijk ook op echtgenote van Fons Bouchaut Groningen, 6 januari 1944 Terneuzen, 15 februari 2018 Fons Ronald Werner f Miranda en Danny Isis, Kjetil Piet Heinstraat 47 4541 CP Sluiskil Sint Laurens, 25 mei 1925 'Veilig in Jezus armen Nooit meer uw stem Nooit meer uw lach Nooit meersamen genieten van een mooie dag. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, lieve ma en trotse oma De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 23 februari om 12.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet geven wij u kennis dat uit haar lijden is verlost, onze lieve zorgzame moeder, oma en omaatje sinds 7 maart 201 7 weduwe van Tonis Marinus de Dreu Vlissingen, 16 februari 2018 Veere: Nel en Jas Machielse- de Dreu Marcel en Wendy Sharon Nicky René en Sabrina Danny Jaimy Oost-Souburg: Wim t en Coby de Dreu-Verburg Martin en Diana Den nis Lindy Iwan Jason Tony en Mirella Wij bedanken de medewerkers van Ter Reede kamer 7 7 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Sandenburglaan 6a 4351 RM Veere De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. De boerderij, het was zijn leven. Waar hij het beste aan heeft gegeven. Zijn gezin heeft opgebouwd. Het graan aan de aarde heeft toevertrouwd. Wetende dat zaaien en maaien zal blijven bestaan. Zo is hij van ons heengegaan. Dankbaar voor wat hij ons gegeven heeft, vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van ons pa, opa en groot- opa weduwnaar van Johanna Judoca Cornelia van Meir in de leeftijd van 98 jaar. Terneuzen Philbert en Gerda Verdult-van Eek AarschotRian en André Delsaerdt-Verdult Maaike en William Saskia en Johan - Jordie Brielle Martien en Ria Verdult-de Groene Wendy en Sjaak - Sem*, Saar, Lotte, Lieke Berdien en Daan - 7? BiervlietFrank en Jacqueline Verduit -Verheije 11 februari 2018 correspondentieadres: Chuchilllaan 674, 4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van ons oud-bestuurslid en vriend Marius was tot op het laatste moment actief voor onze Vereniging. Wij wensen Wilna, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toe. HEEMKUNDIGE VERENIGING TERNEUZEN Terneuzen, 16 februari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25