ÏT V V Adagio <Mtm Jan Geldof Adrie van der Bliek liman Tiny de Braai klimop fn9ns9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Bram van Hoorn 't Was 'n lêêle toer Uw hartelijk medeleven in de periode voorafgaande aan en in de dagen na zijn overlijden... Uw brieven en kaartjes die wij de afgelopen dagen hebben ontvangen... Uw aanwezigheid bij het afscheid... ...hebben ons erg goed gedaan. Het heeft ons laten zien hoe groot de plaats is die Jan in het leven van velen heeft ingenomen. Wij voelen ons hierdoor getroost en gesteund. Hartelijk dank. Janny Geldof-Platschorre Kinderen en kleinkinderen Driewegen, 17 februari 2018 Tea Verdoorn-van den Berg (S/esia Jfea/ip'e (9/)/)e/ieer-i/e ^ó)o/er Paul Diepstraten Ko van Houte O Ruul van Itegem Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van zijn we u allen zeer dankbaar familie van der Bliek. Februari 2018 Maatje Risseeuw JF' Mina van Bendegem-Dek Adrie Schuitvlot Anneke van Prooije- Lere de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten COLOFON Familieberichten zaterdag 17 februari 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en onze opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. W.C.E. van Hoorn-Leppens Tonny van Hoorn Marleen Lucas Hoek, februari 2018 Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze aller allerliefste Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd ze was en hoe ze werd gewaardeerd. Martin Oppeneer Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekbed en na het overlijden van onze lieve pa, opa en mijn maatje zeggen wij u hartelijk dank Eduard en Anita en Kinderen Monique en Andi en Kinderen René en Nathalie Frans en Eline en Kinderen Elly Voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten, hoeveel Ko voor velen betekend heeft. Lien van Houte Anny en Leo en kinderen Oostburg, februari 201 f Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Betsy van Itegem-de Bakker Kinderen en kleinkinderen Graauw, februari 2018 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zus en tante Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Familie J.F. Risseeuw-Wijna Terneuzen, februari 2018 Geloof, hoop en liefde_ Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw zeg ik u hartelijk dank. P.A. van Bendegem Axel, februari 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man en onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. G.Schuitvlot-Dieleman kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, februari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma onze hartelijke dank. Frans van Prooije kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 17 februari 2018 De kaarten en persoonlijke condoleances die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Saskia en Jeroen, Ninthe, Vince Janco en Chambica, Iris Natascha en Thomas, s? Familie de Braai Terneuzen, februari 2018 cPlUr, uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118] 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63