M Jeanne Timmermans - Klaassen Quinten van de Vrie V» - <*5 Dajikbsiuijjiiig Antoine Dirk Duvekot 26 FAMILIEBERICHTEN IC O fTlensen nq.nl Jan de Vos Toon Hubregt Anthonie Toussaint Laura Cornetia Maria Pluijmers - de Kuijper Laura Cornetia Maria Pluijmers - de Kuijper Leon Hontelez Huub C vJ zaterdag 17 februari 2018 Met groot verdriet deel ik u mede dat na een kort ziekbed is overleden mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Middelburg, Vlissingen, 15 februari 1923 14 februari 2018 Vlissingen: M.J. Pluijmers Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 6 4334 HJ Middelburg Dinsdag 20 februari is er gelegenheid om afscheid van Laura te nemen van 13.00 tot 13.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsdienst plaatsvinden. Hierna is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Reede, afdeling Vondellaan, woning 1die mijn vrouw met veel liefde hebben verzorgd. We wisten dat hij ernstig ziek was en delen nu in het verdriet om het sterven van oud-medewerker Curamus en oud-vrijwilliger dienst geestelijke zorg echtgenoot van José de Vos-Henderiks collega ZorgSaam en vrijwilligster dienst geestelijke zorg Wij wensen José en haar gezin veel sterkte toe in deze moeilijke tijd na het overlijden van haar man, hun papa en opa. Medewerkers, vrijwilligers, cliëntenraden. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur en Directie van Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Na een periode van afnemende gezondheid hebben we, één dag voor haar 95ste verjaardag, afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en onze tante Echtgenote van Marinus Johannes Pluijmers We wensen (oom) Rinus heel veel sterkte toe met dit verlies. Elisabeth Best - de Kuijper neven en nichten Wij nemen afscheid van onze vader Oostburg, 10-06-1937 14-02-2018 Afscheid Maandag 19 Februari om 15.00 uur. Uitvaartcentrum Monuta, Bellamystr. 28C Terneuzen. Peter Hontelez Tiny Hontelez p/a Mgr. Nolensstraat 31 4631 BN Hoogerheide 06-48487507 ...betrokken, flink, groot hart, gastvrij, kleurrijk, sportief, sterk, levenslustig strand en zee... Na een goed leven, gekleurd door liefde voor haat- gezin en familieleden, is van ons heengegaan sinds 1983 weduwe van Will Timmermans Bergen op Zoom 30 augustus 1924 Middelburg 14 februari 2018 Josco en Ria Annemieke en Klaas Bas en Ellen Niels en Eva, Louise, William Coen en Kiki, Feline, Maurits Marije Sterre en Dennis, Juul, Jaime Olivier en Laura Hann t en Marion Barbara en Frans, Finn, Sofie Freek Will en Iris Maine Julia Frank en Sue Chase en Alycia Brooks en Eneida Joshua en Danielle Julian en Angela Vincent Yaël en Tristan Olaf en Linet Alexander en Jessica Elise Correspondentieadres: Dorpsstraat 14,4356 AJ Oostkapelle Wij nemen afscheid van onze lieve moeder en oma op woensdag 21 februari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Indien u geen kaart heeft ontvangen en u voelt zich toch bij ons betrokken, weet dan dat u van harte welkom bent. De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige annen. Deut. 33:27 Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Kloetinge, 26 juni 1925 f Middelburg, 14 febmari 2018 Neeltje van de Vrie-Verduijn Ben en Corrie Ab en Addie Lies en Jan Joop en Neeltje Jeroen en Ireen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hof 't Seijs voor hun liefdevolle verzorging. Griffioenstraat 84 4334 BK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 februari van 19.00 tot 19.30 uur in Hof 't Seijs, Griffioenstraat 40 te Middelburg. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op donderdag 22 febmari om 11.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente Goes, Tulpstraat 2. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 14 februari is onze rustige vriendelijke buurman aan de gevolgen van een ernstige ziekte overleden. Rust zacht Huub. Patrick Aminata Rosenthal Lisa en Senna Piet van Vaardegem Jacolien de Witte Na een lang ziekbed is overleden onze lieve jongste zus Nel van Biemen - Dellebeke T. Dellebeke I. Dellebeke J.L. Dellebeke - de Kam C. Dellebeke (USA) S. Dellebeke - Knevel Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve man, vader en schoonvader terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen, dit de grond van ons hart bedanken wij iedereen voor alle steun, vriendschap, bloemen en brieven. Jannie Duvekot - Kole Rob en Angelique Oost-Souburg, februari 2018 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De belangstelling was overweldigend en hart verwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Huib door velen werd gewaardeerd. Juliëtte Toussaint-Buijs Kinderen en kleinkinderen Cadzand, februari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62