üi/sr leden Jf FAMILIEBERICHTEN 25 Paul Joseph Tillmann Jerina Janna Monjé - van de Walle Maartje Maria Boomert Matty Benne - Boomert Q fHensen.inq.nl Herinner mij, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderke van ons is heengegaan onze pa, schoonpa, opa, broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Monique De Sloovere 15 - 08 - 1931 Hoensbroek t 09-02-2018 Westdorpe Roy en Esther Petra en Herman Monique Sylvia en Dirk Peggy en Tino Patrick t Peter en Miranda Sabrina en Endy Klein- en achterkleinkinderen Familie Tillmann Familie De Sloovere Westdoipe, 17 februari 2018. Corr. adres: Graaljansdijk B 17 4554 CA Westdorpe De crematie heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden te Terneuzen. Condoleren kunt u doen via: www.degeslooteneboom.nF online-condoleanceregister Enige en algemene kennisgeving Op 15 februari 2018 is onverwacht overleden mijn lieve man, onze papa en schoonvader Marius Joensen echtgenoot van Wilna Meeusen Tórshavn Far Oer, 14 december 1949 Terneuzen, 15 februari 2018 Wilna Joensen-Meeusen Turid en Willem Laurens en Annelies Scheldekade 13,4531 EE Terneuzen We nemen afscheid van hem in de Grote kerk. Noordstraat 62 te Terneuzen op dinsdag 20 februari om 13.30 uur. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk vanaf 13.00 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig en vol ongeloof nemen wij afscheid van onze vriend Marius Joensen zijn muziek zit diep in ons. Ons medeleven gaat uit naar Wilna, kinderen en familie. MARITIEME VOLKSZANGGROEP ZUID WEST 10 Matty Schoondijke, 14 november 1929 Wij zullen haar missen Alle neven en nichten Mw. J. van de Walle - den Decker Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 27 4507 BS Schoondijke Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Na een kort ziekbed moeten wij afscheid nemen van onze altijd meelevende tante en mijn schoonzus Rina weduwe van Pieter Marinus Monjé Terneuzen, 14 februari 2018 Cerillus Ludovicus Roelands Diep bedroefd zijn wij met het bericht van het overlijden van ons oud bestuurslid en lid de heer Ceriel Roelands Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden vv.Hontenisse Mijn Tijden gijn in Uiv hand Met verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve dankbare moeder, trotse oma en overoma Dina van de Gruiter-de Nooijer Dien 1 oktober 1936 13 februari 2018 Arnemuiden: Karei van de Gruiter Jannie en Geerard de Reiger-van de Gruiter Hans van de Gruiter Jessie Marcel en Geneviève Gaia, Gigi en Gabi Linda en Arjan Miloa en Venna Correspondentieadres Tuindorp 16 4341CB Arnemuiden De begrafenis heeft volgens de wens van Dien in besloten kring plaatsgevonden. zaterdag 17 februari 2018 kijk ook op Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Schiedam, 7 januari 1941 Sluis, 14 februari 2018 echtgenote van Leo Benne Sint Kruis: Hans en Conny Benne-van Deursen Robert Adrienne en Nick Sluis: Corine en Patrick Govaert-Benne Daimy en Matthijs Sam Sluis: Leo en Angelique Benne-Basting Minouche Correspondentieadres: C. Govaert-Benne, Krepelstraat 5, 4524 DZ Sluis De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 21 februari om 10.30 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis waarna aansluitend de crematie plaatsvindt in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. U bent in de gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Dialyse Terneuzen/Rozenoord Sluis. In plaats van bloemen graag een gift voor activiteiten Dialyse Terneuzen, hiervoor staat een collectebus in de kerk. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oudste zus, tante en oud tante Sluis: Hans en Nel Boomert-Liebrechts Marianne en Han Ultee - Boomert Nieuwvliet: Arno en Marietje Boomert - van de Broecke Neven en nichten Sluis, 14 februari 2018 Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach der herinnering Omringd door allen die hem lief waren is, na een periode van afnemende gezondheid, mijn man, onze pa en opa toch onverwachts van ons heengegaan -Ceriel- echtgenoot van Corrie Roelands - Platjouw ★Hontenisse, 20 april 1931 t Kloosterzande, 15 februari 2018 Kloosterzande: Corrie Kloosterzande: Maarten en Nancy Hulst: Jelle en lemke Kloosterzande: Sanne Pa ligt opgebaard in afscheidshuis "de Koestering", Groenendijk 51 te Kloosterzande, ingang via Pastoor Smuldersstraat, waar er gelegenheid is voor een laatste groet op maandag 19 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 20 februari om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Kloosterzande. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplechtigheid in "in den Waes" tegenover de kerk. Correspondentieadres: Oosthof 2, 4587 EP Kloosterzande Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61