YhK Gkides x agrimarkt he Post A The Post steelt de harten van het publiek Kom jij ons team versterken? -v VEERE y/ Projectleider/Ontwerper Civiel/Bouwkunde Projectleider/Ontwerper Procesautomatisering Plafond-/Wandmonteurs Calculator/Werkvoorbereider MURRE - DE VISSER AFBOUWSYSTEMEN Bij Agrimarkt Goes zijn wij op zoek naar: Medewerker Vers m/v voor 20 - 32 uur Medewerkers Tuin en Dier m/v 20 - 37 uur Bekijk de vacatures op www.agrimarkt.nl GEMEENTE De gemeente Veere zoekt voor zwembad De Goudvijver te Serooskerke voor het seizoen 2018 een ZWEMINSTRUCTEUR/TOEZICHTHOUDER en OPROEPKRACHT TOEZICHTHOUDER (minimaal 16 jaar) De reactietermijn loopt t/m 1 maart 2018. Voor meer informatie, kijk op www.veere.nl/vacatures Meryl Streep Tom Hanks 'Spielberg: Meesterlijk en Meeslepend' Abzagt Nu in de bioscoop Bedrijf Evides N.V. is een veelzijdig en modern waterbedrijf waar zo'n 700 enthousiaste en vakbekwame medewerkers werken. Zij levert betrouwbaar drinkwater aan 2,5 miljoen consumenten in Zuidwest-Nederland. Daarnaast levert Evides Industriewater ingenieuze oplossingen op het gebied van proces water, afvalwaterzuivering en waterhergebruik. Zij doet dit voor industriële waterbedrijf klanten in Nederland, België en Duitsland. De afdeling Projects Operation Support levert ontwerpdeskundig- heid en realiseert de bouw van alle drink- en industriewaterinstallaties. Bij deze afdeling is er ruimte voor een projectleider/ontwerper procesautomatisering en een projectleider/ontwerper civiele/bouwkunde. Zeer goede arbeidsvoorwaarden prima ontwikkelingsmogelijkheden - Rotterdam/Middelburg Functie Je neemt deel of geeft leiding aan multidisciplinaire projectteams waarbinnen je het civiel/ bouwkundig deel van installaties ontwerpt. Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van toegewezen projecten conform afspraken (tijd, geld, kwaliteit etc.) met opdrachtgevers. Zo maak je planningen, werkbeschrijvingen, calculaties en bestekken. Je doet voorstellen om bepaalde projecten of delen ervan uit te besteden. Ook richt je je op de voortgang van werkzaamheden, projecten en bewaakt die. Als adviseur evalueer je binnengekomen aanbiedingen op haalbaarheid en financiële aspecten. Je bent aanspreekpunt voor de ingenieursbureaus tijdens de detailengineering en voert de regie richting aannemers bij de bouw. Kandidaat HTS-opleiding, bijv. Civiele Techniek, relevante werkervaring, analytisch sterk en goed kunnen plannen en organiseren. Bedrijfstak(ken): bijvoorbeeld de ingenieurs-, aannemerswereld. www.yer.nl/job/7535300 Zeer goede arbeidsvoorwaarden prima ontwikkelingsmogelijkheden - Rotterdam/Middelburg Functie Je neemt deel of geeft leiding aan multidisciplinaire projectteams waarbinnen je installaties of delen daarvan ontwerpt. Je hebt inhoudelijk kennis en ervaring met het ontwerpen van proces besturingssoftware. Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van toegewezen projecten conform afspraken (tijd, geld, kwaliteit etc.) met opdrachtgevers. Zo maak je planningen, werkbeschrijvingen, en calculaties. Je doet voorstellen om bepaalde projecten of delen ervan uit te besteden. Ook richt je je op de voortgang van werkzaamheden, projecten en bewaakt die. Als adviseur evalueer je binnen gekomen aanbiedingen op haalbaarheid en financiële aspecten. Je bent aanspreekpunt voor de realisatie van de procesbesturing door de programmeurs en bent in staat om inhoudelijk mee te doen. Kandidaat HTS-opleiding, bijv. Elektrotechniek, relevante werkervaring, analytisch sterk en goed kunnen plannen en organiseren. Bedrijfstak(ken): bijvoorbeeld de ingenieurs-/aannemerswereld of de chemische/voedingsmiddelenindustrie. www.yer.nl/job/8278800 Interesse? Kijk op yer.nl of neem contact op met Guido Klaassen, 06 55 38 40 24. m Murre - de Visser Afbouwsys temen is een professionele, flexibele en enthousiaste organisatie. De belangrijkste activiteiten zijn het leveren en monteren van systeemwan den en -plafonds. Maar het bedrijf verzorgt ook complete afbouwprojecten. Bij Murre - de Visser Afbouwsystemen is veel ruim te en waardering voor eigen inbreng. De werksfeer bij het bedrijf is bijzonder prettig: professioneel en informeel tegelijk. Murre - de Visser Afbouwsystemen Mortiereboulevard 3b Middelburg Tel: 01 18-670071 Mail: info@murre-devisser.nl Plafond-/Wandmonteurs Wij zijn op zoek naar plafond-/wandmonteurs (m/v 40 uur per week). We zoeken mensen met een (V)MBO-opleiding, liefst met ervaring en in staat om vanaf tekening te werken. Maar ook leerling-monteurs zijn welkom. Een gemotiveerde, initiatiefrijke en flexibele instelling is een must. Murre - de Visser Afbouwsystemen biedt uitste kende arbeidsvoorwaarden maar bovendien is het bij ons gewoon leuk werken. Denk je dat je in ons team past? Stuur ons dan binnen 2 weken een mail met je cv. Ter versterking van ons team zoeken wij: Calculator/Werkvoorbereider We zoeken iemand (m/v 40u per week) met een MBO- of HBO-opleiding, ter versterking van onze calculatie/werkvoorbereidingsafdeling. Leerling calculators/werkvoorbereiders zijn eveneens wel kom. Een gemotiveerde, initiatiefrijke en flexibele instelling is een belangrijke pré. Murre - de Visser Afbouwsystemen biedt prima opleidingsmoge lijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bovendien is het bij ons gewoon leuk werken. Denk je dat je in ons team past? Stuur ons dan binnen 2 weken een mail met je cv. ar Eu. wxo- wjohJleg^! Ï3 AgffmorkiNL™' @09l"lmarkt Agrimarkt_supermarkten Agrimarkt Goes, Van Doornestraat 2a The Post vertelt het meeslepende verhaal over de samenwerking tussen de eerste vrouwelijke uitgever van een grote Amerikaanse krant, Katherine Graham (Streep) en hoofdredacteur Ben Bradlee (Hanks) van The Washington Post. Ze zijn genoodzaakt alles op alles te zetten in hun strijd tegen de concurrent The New York Times om als eerste geheime overheidsdocumenten te onthullen die drie decennia en vier Amerikaanse presidenten overspande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 16