Overige tv
ueruolg zondag 18 februari 2018
!TL"" RTL7
RTL8
SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtendprogramma's 13.00 Doe
maar duurzaam! Plus 13.30 Bright TV
14.00 Inside Monster Jam 14.15
Inside Monster Jam 14.30 Monster
Jam 15.00 RTL GP Magazine 16.00
Autovisie TV 16.30 Arctic Challenge
17.00 RTL Transportwereld 17.30 RTL
Autowereld
18.00 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
18.30 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.30 EEItomorrownever
DIES
Bondfilm van Roger Spottis-
woode (GB/USA 1997).
23.00 THE TRANSPORTER
Amerikaanse actieserie.
'We Go Back.' Frank wordt
door zijn oude maat Tommy
gevraagd om hun vriend
Rob in Libië te redden. De
twee ex-collega's van Frank
werken nu voor MI6.
00.10 BUSINESS CLASS
01.40 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.03 Mr. Bean 16.17 Koning Julien
16.39 Oggy en de kakkerlakken 16.46
Oggy en de kakkerlakken 16.53 Oggy
en de kakkerlakken 17.00 The Real
Housewives of Orange County 18.00
Uitstel van executie 19.00 Help, mijn
man is klusser! 20.00 OSI: New York
20.55 CSI: New York 21.50 OSI: New
York 22/15 CSI: New York 23.40 Crime
Scene Investigation
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.50Ground Floor 16.10Two and a
Half Men 16.40 Two and a Half Men
17.05 Dokter Tinus 18.00 Zomer in Zee
land 19.00 De 20 grappigste familie
leden 19.45 Lachen om Home Video's
20.30 Wegmisbruikers 21.25 Under
cover in Nederland 22.25 Mr. Frank
Visser: hoe is het nu met? 23.20
Reportage: Doodrijders en doorrijders
00.15 The Dirty Teacher: Tv-thriller.
01.50 AstroTV
11.00
BODY, MIND AND GUILTY
PLEASURES
Programma voor vrouwen
over nieuwe sporten,
mind, fitnesstrends,
voeding en gezond leven.
15.30
ABN AMRO WORLD
TENNIS TOURNAMENT
Live verslag van de finale
in Ahoy.
18.00
EIBAR-BARCELONA
Samenvatting van het
duel van zaterdag.
19.50
RONDO
Live voetbaltalkshow met
o.a. Jack van Gelder, Wim
Kieft en Youri Mulder.
20.45
REAL BETIS-REAL
MADRID
Live verslag van duel in
Sevilla van speelronde 24.
02.00
NBA ALLSTAR GAME
Live verslag van Team
Lebron James vs Team
Stephen Curry.
advertentie
06.00 Ochtendprogramma's 11.45
The Mick 12.05 Friends (marathonu
itzending) 18.25 Modern Family 18.55
Family Guy 19.50 South Park 21.05
Broad City 22.00 Friends 23.00 Mod
ern Family 23.50 South Park (marathon
uitzending) 05.00 Last Man on Earth
05.20 You're the Worst 05.40 The Op-
position with Jordan Klepper
07.00 Ochtend- en dagprogramma's
20.30Alpineskiën: Olympische Winter
spelen 21.00 Olympische Winterspelen
21.30 Schaatsen: Olympische Winter
spelen 22.00 IJshockey: Olympische
Winterspelen 22.30 Extreme Sports:
Olympische Winterspelen 23.00
Alpineskiën: Olympische Winter
spelen 23.30 Noordse disciplines:
Olympische Winterspelen 00.00
Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Zeeland Nu 18.10 Brico
Cross 18.30 Zeeland Nu
18.40 Brico Cross 19.00
Zeeland Nu 19.10 Brico
Cross 19.30 Zeeland Nu
19.40 Brico Cross
20.00 Zeeland Nu 20.10
Brico Cross 20.30 Zee
land Nu 20.40 Brico
Cross 21.00 Zeeland Nu
21.10 Brico Cross 21.30
Zeeland Nu 21.40 Brico
Cross 22.00 Zeeland
Nu 22.10 Brico Cross
22.30 Zeeland Nu
22.40 Brico Cross
23.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Het journaal 18.10
Dagelijkse kost week
end 19.00 Het Journaal
- Sportweekend 20.00
Drukte in de dierentuin
20.30 Taboe 21.30
Salamander 22.20 Het
journaal 22.40 Great
Continental Railway
Journeys 23.40 Sporza:
PyeongChang 2018
00.40 Nachtprogram
ma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Sporza: Volleybal 19.30
Vranckx 20.00 Het jour
naal 20.15 Wereldrecord
20.55 Ultimate Rome:
Empire Without Limit
21.55 God woont in
Berchem 22.50 The
Work 00.15 Nachtpro
gramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.10
Kindig Customs 19.05
Rocky Mountain Rail-
road 20.00 Salvage
Hunters 21.00 Alaska:
The Last Frontier 22.00
Gold Rush 23.00 Gold
Rush: White Water
00.00 Nachtprogram
ma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.30
Ice Road Rescue 20.30
Drain Alcatraz 21.30
The Story of Us With
Morgan Freeman 22.30
Wicked Tuna: North
vs. South 23.30 Air
Crash Investigation
00.30 Nachtprogram
ma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 16.35
Match of the Day Live:
The FA Cup 19.05 BBC
News 19.20 BBC Re-
gional News and
Weather 19.30 Country-
file 20.30 Hold the
Sunset 21.00 Call the
Midwife 22.00 British
Academy Film Awards
2018 00.00 Nachtpro
gramma's
BBC 2
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
New York: America's
Busiest City 20.00 Win
ter Olympics - Today at
the Games 21.00 Drag
ons' Den 22.00 Life and
Death Row: The Mass
Execution 23.00 The
Mash Report 23.30 Live
at the Apollo 00.15
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstraBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.15 Ttt -
titel thesen tempera-
mente 23.45 KinoFesti-
val im Ersten: Zwei an
einem Tag: Romantisch
drama. 01.23 Nachtpro
gramma's
ZDF
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
ZDF.reportage 18.30
Terra Xpress 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Super
helden 20.15 Herzkino:
Chaos-Queens: Ehe-
brecher und andere
Unschuldslammer 21.45
Heute-journal 22.10
DCI Banks 23.30 ZDF-
History 00.15 Nachtpro
gramma's
WDR
06.05 Ochtend- en dag
programma's 18.15 Tiere
suchen ein Zuhause
19.10 Aktuelle Stunde
19.30 Westpol 20.00
Tagesschau 20.15 Wun-
derschön! 21.45 Sports
chau Bundesliga am
Sonntag 22.15 Geheim-
niskramer 23.15 Zeiglers
wunderbare Welt des
FuBballs 23.45 Das In-
stitut - Oase des Scheit-
erns 00.10 Nachtpro
gramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
64', Ie monde en
frangais, 1re partie
18.30 Le bar de l'Europe
18.40 Hors circuits
19.35 Jéröme Bosch, le
diable aux ailes d'ange
20.30 Journal (France
2) 21.00 Cigarettes et
chocolat chaud: Kome
die. 22.40 Journal (RTS)
23.05 Un jour mon
prince: 00.20 Nachtpro
gramma's
581 zondag 18 februari 2018
PZ