WW r 4 HEILIG HUISJE Riet Beinema en Wim Sprink uit Burgh-Haamstede droomden jarenlang van een eigen huis in het Schouwse dorp. Tien jaar geleden was het eindelijk zover. Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis we de eerste kijkers waren", vertelt Wim Sprink uit Burgh-Haamstede. „Na de bezichtiging hebben we di rect een bod neergelegd en dat werd tot ons geluk geaccepteerd. Toen had den we ook nog eens de mazzel dat we ons huis in Rotterdam, ondanks de slechte huizenmarkt in die tijd, snel verkochten. We hebben 25 jaar een stacaravan gehad op Camping de Duinhoeve in Burgh-Haamstede. Daar genoten we in de vakanties en We zien hier roofvogels en genieten van de bloeiende kastanje de weekenden al van. Het was voor ons een droom die uitkwam om hier definitief te gaan wonen." Dakterras „We zochten geen modern nieuw bouwhuis, het liefst wilden we een wat ouder huis. Zelf waren we ook al aan het rondkijken toen de zus van Riet ons attendeerde op deze hoe kwoning. Het is een compact geheel, maar binnen word je verrast door de ruimte. Er zitten drie slaapkamers in, een grote en een kleine badkamer, een binnentuin en een garage met daarboven nog een slaapkamer. Als klap op de vuurpijl hebben we een dakterras. In de zomer heb je er volop zon en je kijkt uit over de hele buurt. We zien hier de roofvogels en genieten als de kastanjeboom weer in bloei gaat." Sociaal buurtje „De ligging is ideaal. We zitten hier op de hoek vrij, maar wanneer we de Ankerweg omhoog lopen, staan we meteen in het dorp. Bovendien zitten we vlakbij de uitvalsweg en hoefje niet eerst het hele dorp door als je er gens naartoe gaat. De buurt is heel fijn. Het verschil met Rotterdam is dat je hier meer di rect contact hebt. De postbode zegt BURGH-HAAMSTEDE vrijdag 16 februari 2018 MS 'Met d t hu s kwam een Mariska den Hartog <lAf —Wim Sprink Wim en Riet wonen aan de Ankerweg 1 in Burgh-Haamstede. Het huis is in 1948 ge bouwd. Voorheen woonde er een schil der die zijn bedrijf aan huis had. De grondop- pervlakte van de wo ning is circa 100 m2. Daarbovenop is ver rassend veel ge bouwd. Het huis heeft drie slaapkamers, een grote badkamer en een kleine doucheruimte met wastafel. Verder zijn er een dakterras, een binnentuin en een ga rage met kamer erbo ven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48