Meld u voor 1 maart aan als donateur van Stichting Het Zeeuwse Landschap en ontvang onze nieuwste uitgave 'Uit de kunst'. Word donateur! Aanmelden kan via www.hetzeeuwselandschap.nl/ja ^"daagse 1 *eefand 5schilde "MjmiMm LANDSCHAP VAN ZEELAND IS SCHILDERACHTIG Het boek'üit de kunst'toont het werk van 25 hedendaagse landschapsschilders van Zeeland. Het Zeeuwse Landschap zet zich in voor de bescherming van natuur, landschap en historisch erfgoed van Zeeland. Dankzij vele wandelroutes, uitkijkpunten en excursies is er volop gelegenheid om hiervan te genieten. Dit alles is mede mogelijk dankzij de steun van 11.000 donateurs en een Groene Kring van bedrijven. "Het is interessant om door de ogen van de kunstenaar die verscheidenheid van opvattingen te zien over wat het landschap van Zeeland letterlijk schilderachtig maakt. Wat trof hen en hoe probeerden ze dat over te brengen Het boek laat dit in al zijn verscheidenheid zien.' (samensteller Jan van den Boom) Restauratie en beheer van historische gebouwen en ander erfgoed, zoals Hoeve Van der Meulen ('s-Heer Abtskerke), de Kruisdijkschans (bij Sluis), Hofstede Veldzicht (Wolphaartsdijk) en de vele Walcherse vliedbergen. ''I Donateur worden kan al vanaf 20,- euro per jaar. U ontvangt vier keer per jaar ons tijdschrift ZEEUWSLANDSCHAP, kunt gratis mee met onze reguliere natuurexcursies en kunt met korting naar museum Terra Maris in Oostkapelle. En als u zich aanmeldt vóór 1 maart, dan ontvangt u'Uit de kunst'cadeau!' of via 0113-569110 Timeheer van vele tientallen waardevolle gebieden, verspreid over Zeeland. De grote variatie van de Zeeuwse natuur zie je hierin terug: van zilte schorren en duingebieden tot kreken, graslanden en bossen. Een groot deel van Zeeland is open en mooi. Het Zeeuwse Landschap zet zich in voor die kwaliteiten. En ook voor de natuur van die groene ruimte, zoals bij het grote akkervogelproject op Schouwen-Duiveland. JTmtet Zeeuwse Landschap laat mensen genieten van natuur en landschap, met een ruim aanbod aan excursies, wandelroutes, uitzicht- en informatiepunten. Bent u al donateurDan kunt u dit boekje bestellen voor 10,- incl. verzendkosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44