OvsrJsilen £3 14 FAMILIEBERICHTEN Adriana Raaijmakers V Jo van Oeffel Q fflensen.inq.nl Oemoemenoe zonder Willem Adriaanse Medeoprichter en erelid van E.Z.R.C. Oemoemenoe. Zijn enthousiasme voor Oemoemenoe zullen wij missen. We wensen zijn kinderen, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. E.Z.R.C. Oemoemenoe Middelburg Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat na een ongelijke strijd van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma Sjaan weduwe van Gerardus van den Berge Dongen 28 -01 - 1936 Philippine 14-02-2018 Sas van Gent: Jan en Tanja Maaike en Paul Bas en Evi Philippine: Rini en Sylvia Dannitza en Diederik Philippine: Gerard en Nathalie Charley en Hajrudin Marlijn Femke Kirsti Philippine: Anja en Johan Roy en Liselot Angelica Hoek: Ivonne en Luc Jens en Michelle Joyce Familie Raaijmakers Familie van den Berge Onze dank gaat uit naar Dr. Van Looij en de medewerkers van de thuiszorg. Philippine, 14 februari 2018 Braakman weg 2, 4553 NH De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op woensdag 21 februari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er voorafgaand aan de dienst vanaf 10.30 uur gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend gaan we ma te rusten leggen bij pa op de begraafplaats te Philippine. Ma ligt opgebaard in bovengenoemd Familiehuis, waar u dinsdag 20 februari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. U kunt ook condoleren op: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Pieter Arie Cornelis Broere Piet Elsa Anastasia Deij-Ceelaert Koewacht, 4 mei 1926 Axel, 12 februari 2018 - In plaats van kaarten - Plotseling is heel stilletjes van ons heengegaan mijn man, onze pa en opa in de leeftijd van 70 jaar. Bep van Oeffel kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 9 februari 2018 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. correspondentieadres: Langeweg 61,4511 GB Breskens Na een leven op zijn eigen wijze geleefd te hebben, is rustig van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader Jacobus de Putter Waterlandkerkje, 3 juni 1931 t Hoek, 13 februari 2018 HoekJ. de Putter AxelS. van Meurs-de Putter P. van Meurs Terneuzen W. de Putter S. de Putter-de Ruijter BiervlietG. Dieleman-de Putter J. Dieleman Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Binnendijk 19 4542 RL Hoek De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn veel dank verschuldigd aan Huisartsenpost Hoek, en aan de medewerkers van verzorgingshuis 'Vremdieke. Tanneke Schrijver - Schipper -Tanny- Kapelle, 27 juli 1936 Goes 11 februari 2018 C. J. (Kees) Schrijver Kinderen en kleinkinderen Langeweg 14, 4475 PA Wilhelminadorp In gevolge haar laatste wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Johan van Spaandonck echtgenoot van Wilma van Spaandonck-Bosschaart Hij overleed op 7 februari 2018 in de leeftijd van 81 jaar. Wilma Yvonne (in dierbare herinnering) Roy en Fleur Brent, Maurane, Kyan Kevin en Imke Thijn, Tess Anton en Gerome (in dierbare herinnering) Roskamstraat 36, 4564 EK St. Jansteen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. kijk ook op donderdag 15 februari 2018 rugbyclub OEMOEMENOE Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Terneuzen, 3 oktober 1948 Terneuzen, 12 februari 2018 Rotterdam: Ria den Dikken - Broere en Aart den Dikken Terneuzen: Arie Broere Breda: Jan Broere Neven en nichten, achterneven en achternichten Correspondentieadres: Brederostraat 1, 4532 EM Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 21 februari om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. U kunt afscheid nemen van Piet voor de afscheidsdienst van 12.45 tot 13.15 uur in bovengenoemde aula. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis in de koffiekamer, behorend bij de aula van Monuta. Sterven is geen afscheid van het leven, wel van de tijd. Sterven is jezelf overgeven aan het onbekende en doorleven in de herinnering van de mensen die je liefhebben. Bedroefd delen wij u mee dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en opoe sinds 1989 weduwe van Johannes Cornelis Deij Axel Marianne en Piet Gans-Deij Joeri en Esther - Lasse, Deyn Terneuzen Paul Deij en Patrick d'Hont Lennart en Edwin Sabine Robin Correspondentieadres: Kanaalkade 100 4571 CL Axel Maandag 19 februari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ont moeten in de koffiekamer. Dank aan allen die zorg aan haar hebben verleend. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42