W.L. Priester-Marits JilSlËiiiüriiin) Laurentius Vermuë Lou Vermuë Jakobus Leendert Verschuure Ko Verschuure familieberichten COLOFON Familieberichten vn w kijkookop ff|ensenLingn[ FAMILIEBERIC 13 mevr. Wijkhuijs-Sinke is overleden. In liefdevolle herinnering Leo Schrauwen* familieberichten woensdag 14 februari 2018 Al hield je nog zoveel van het leven Je had het niet in eigen hand Ongevraagd moest je het verlaten En wij staan machteloos aan de kant Na een werkzaam leven en moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa, overgrootvader en vriend Lau 28-2- 1935 f 12 - 2 - 2018 weduwnaar van Cecile Modde vriend van Tilly Goossen-Jonkheijm Goes: Kloosterzande: Graauw: Kloosterzande: Kloosterzande: Lia en Jaap Jan-Willem en Gerda, Sophie Suzanne Bastian Carolien en Eddy Ronnie en Maria Annelies en Joris Laurens en Laura Jacqueline en Dennis Tilly Goossen-Jonkheijm, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Meloweg 4 4569 PG Graauw. De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 17 februari 2018 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna we hem te ruste leggen naast ma op de begraafplaats te Graauw. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 16 februari van 14.30 - 15.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk in de kerk of persoonlijk na de begrafenis in het "Gemeenschapshuis", Dorpsstraat 46 te Graauw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom We wensen de kinderen, kleinkinderen en Tilly veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Vermuë Al jaren in zichzelf, steeds verder van ons weg. Op 6 februari heb je ons verlaten. Kapelle, f Middelburg, 27 december 1923 6 februari 2018 Kamperland Willem Bergen op Zoom Elly Onze speciale dank gaal uit naar het verzorgend personeel van Hof ter Veste afdeling 5 te Middelburg. Correspondentieadres: Veerweg 27 4493 AM Kamperland. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na zorgvolle jaren, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde vader, opa en overopa sinds 28 april 2010 weduwnaar van Johanna Dina Wilhelmina Verschuure - van Noorden in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere ons in dit zeer zware verlies. Kruiningen: Jos Verschuure Corrie Verschuure - Goedegebuure Josefien en Wouter Jaeolien en Christian Pieter Corline Josian Krabbendijke: Jan Verschuure Netty Verschuure - Kosten Joselien en Johan, Jomaro, Judah Rens en Marije, Ivan Marco en Jessica, Vera Nelleke en Iggy, Yari Oostdijk: Rien Verschuure Lianne Verschuure - Luteijn Jolinde en Jarco, Noa-Lynn Daniëlle en Amo Jaeky Nienke 12 februari 2018 Wilhelminastraat 67 4413 AX Krabbendijke Onze vader en opa is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren op D.V. vrijdag 16 februari van 19.30 - 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 17 februari om 9.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condo leren in de kerk. - Geen bloemen - Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker en -collega op de leeftijd van 78 jaar. Van 1960 tot 1999 heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Gebr. Weststrate B. V. Krabbendijke, 12 februari 2018 Ons bereikte het bericht dat Moeder van onze directeur Jan Wijkhuijs. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte toe. Namens alle (oud)medewerkers van WALCHEREN ELEKTROTECHNIEK bv 26 april 1955 14.02.2010 -14.02.2018 There's a feeling you give me, an everglow Lief van Marian Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45