OysrJadan 12 FAMILIEBERICHTEN Q fflensen.inq.nl Pieter Jacobus van der Maas Kees Hoebé Agnes Catharina IJsebaert-van Sikkelerus Wim van Leuven Johanna Jolijna Eversdijk - Louwerse Jo Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Ontroerd geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa Piet sinds 2008 weduwnaar van Magdalena Bastiana Dijke in de leeftijd van 86 jaar. Huib en Gudrun Linda (in liefdevolle herinnering) Bas en Yanick Anouk en Michael Sven Arian en Johan Hanna Jan en Tanja Iris en Harm Jordy 12 februari 2018 Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Weststraat 12 a, 4491 EX Wissenkerke De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 19 februari om 13:00 uur in de 'Opstandingskerkj Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er in 'Zaal onder de Toren) naast de kerk, gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Kees is jarenlang een gewaardeerde kracht geweest binnen het LHC Turn Around Team. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens het gehele LHC TA team Dow Benelux Terneuzen Terneuzen, 14 februari 2018 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van René Cijriel Marie IJsebaert in liefde verbonden met Jacky Soetaert t Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen Hulst Hulst Koewacht Koewacht Walter t en Marion Gaston en Ingrid Lisette André en Monica Carlos en Sandra kleinkinderen en achterkleinkinderen 13 februari 2018 Correspondentieadres: Liniestraat 203, 4561 ZW Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 16 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze inspirator is er niet meer... Na een leven zó energiek, vol positiviteit, nooit klagend en altijd op zoek naar een nieuwe uitdaging, hebben we met pijn in ons hart afscheid moeten nemen van mijn fantastische man en lieve pa Willem Petrus Andreas echtgenoot van Rita Emma Camilla Beulaert Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Heikant: Rita van Leuven-Beulaert Hulst: Timo en Lotje Mats 7 februari 2018 Schoolstraat 14, 4566 AT Heikant Zoals Wim het zelfheeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium in Terneuzen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet maar ze niet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de eeuwige rust is gegeven. Dankbaar voor de vele goede herinneringen, delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Mathilda Margeretha vanDamme weduwe van Richard van Mullem Margo Susan en Daniël Annet en Stefan Amo en Chris Robin en Imge Martin Eline Sicco haar kinderen en kleinkinderen. De families van Damme en van Mullem. De afscheidsdienst zal, volgens wens van de overledene in familiekring plaatsvinden. Onze dank en waardering gaat uit naar het zorg- en behandelteam van de woongroep 'Geslechtendijk' te Sint- Jansteen. Graag schriftelijke condoleance Corr. adres: Hoefblad 1,4561 TK Hulst Rouwcentrum Waem-Boonman, Nieuw-Namen, 0114 345 695 Corrie Poppe - Kouwer echtgenote van Han Poppe Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Johanna Poppe-Kouwer Corrie Wij wensen Han, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kortgene: Sien en Daan Verhulst-Kouwer Kamperland: Adrie en Cor Verburg-Kouwer Zierikzee: Johan t en Annie t Kouwer-Gagestein Neven en nichten kijk ook op woensdag 14 februari 2018 Hoe liefelijk zijn uw woningen, o Here der heerscharen! Mijn ziel verlangt, ja smacht naar de voorhoven des Heren; mijn hart en mijn vlees jubelen tot de levende God. Psalm 84 vers 2 en 3 Erg verdrietig, maar dankbaar voor de mooie tijd samen, geven wij u kennis dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Yerseke, 13 januari 1933 f Goes, 12 februari 2018 Jan Eversdijk Marco en Rianne Eelco - Lieke Fenna Mariëlle en Roely - Auke Sepp Demi Jeannette en Guust-Jan Sebastiaan en Isa Philip Den nis en Aukje John en Joke Sanne en Bart Sjoerd en Cecitia Peter en Edith Thom Nick Eric en Saskia Quinn Anthony Fokkerstraat 4 4462 ET Goes Ma is thuis alwaar geen bezoek. U bent van harte uitgenodigd om samen met ons op zaterdag 17 februari om 11:30 uur in de Geerteskerk (Geertesplein 24, 4481 AN Kloetinge) in Kloetinge de dankdienst voor haar leven bij te wonen.Voorafgaand aan de dienst is er tussen 10:00 uur en 11:30 uur de mogelijkheid om afscheid te nemen van ma en ons te condoleren in de kerk. Aansluitend begraven wij ma in besloten kring. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterker dan het verlies is de herinnering die blijft Wissenkerke, 31-12-1936 Koewacht, 08-02-2018 Koewacht: Han Spaarndam: Hilde en Stephan Irene, Pim Spanje: Jeroen en Chavi Martina, Paola De crematie heeft, volgens de wens van Corrie, in de besloten kring van haar gezin plaatsgevonden. Gelieve geen bezoek aan huis Correspondentieadres: Uitvaartzorg "de Koestering" Groenendijk 51 4587 CS Kloosterzande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44