Omdat ik zoveel van jou hou 5 Files door ongeval op A4 Automobilist rijdt de sloot in Politie zoekt Alfa Romeo 112 NIEUWS Een droombruiloft moest het worden, en dat werd het ook. Een jaar lang spaarden Selina Kleeman (27) en Wesley Leijnse (25) uit Middelburg. „Het uiteindelijke budget was zo'n 20.000 euro", vertelt Selina. Maar geld was niet het enige probleem. „Ik werk in de zorg en heb nog kleine kinderen. Bovendien wa ren we aan het verbouwen. Het dak was eraf, de keuken lag open... het was alles bij elkaar best veel stress. En dan nog zo'n huwelijks feest regelen... We hebben daarom een weddingplanner in de arm genomen. Zij pakte alles over. Kwam vaak kijken of we goed op schema zaten met ons stukje van de werkzaamheden, liet zien dat zij goed op schema was, had con tact met de leveranciers... Echt, ontzorgen." Op de huwelijksdag zelf droeg de bruid een sprookjes jurk ('Met de allergrootste hoepel die ik kon vinden') en werd ze rondgereden in een echte Asse- poesterkoets ('Daar moetje alleen al een maand voor werken'), maar ook in een motor met zijspan. De ceremonie zelf, in Huis ter Schelde in Koudekerke, was in In dische sferen met wierook, wa jangpoppen en Indische kledij. Na het feest, dat tot in de kleine uurt jes duurde, wachtte nog een nacht in een bruidssuite en een huwe- lijkreis naar Turkije. „Hij heeft me laten zien dat hij me op handen draagt", zegt Selina. Drie dagen Voor Alex Flinkerbusch (48) en zijn 43-jarige aanstaande Nellie Boer ligt de grote dag nog in het verschiet. Hun huwelijksfeest duurt maar liefst drie dagen - van 31 augustus tot en met 2 sep tember. Nellie: „Het leek ons een goed idee om de dag vóór de trou werij al te beginnen, zodat onze wederzijdse vrienden die elkaar voor het eerst ontmoeten, elkaar al leren kennen. Alex: „Zie het als een weekeindje naar de Ardennen met mensen die je niet vaak ziet. Zo heb je even echt tijd voor el kaar." Nellie: „Anders is het zo vluchtig. Zo kun je echt aandacht geven aan de gasten en de gasten onderling ook aan elkaar." Het feest wordt gehouden op kasteel Ter Leyen, net over de grens bij Philippine. „Een sprookjesachtig, wit gebouw met een binnenplaats en eromheen een gracht, in een parkachtig landschap", vertelt de bruid in spe. Het kasteel telt der tien slaapkamers voor de onge veer veertig gasten die blijven sla pen. Op de receptie komen circa tweehonderd genodigden, op het feest erna zo'n honderd. Speciaal punt van aandacht: twee Neder landers kunnen strikt genomen niet in België trouwen. Maar daar weet de weddingplanner vast wel iets op te verzinnen. woensdag 14 februari 2018 BERGEN OP ZOOM Door een ernstig ongeval op de A4 bij Bergen op Zoom, kon het verkeer gisteroch tend Zeeland niet in rijden via de A58. Automobilisten werden omgeleid via Zierik- zee. Het ongeluk gebeurde rond 09.00 uur tussen de afslag Bergen op Zoom Zuid en Hoogerheide. Een vracht wagen was op een man ge botst. Over de toedracht was niets bekend. Er ont stonden lange files. Om half een was de weg weer vrij. SCHERPENISSE Een auto mobilist is gisterochtend in een sloot gereden langs de Poortvlietsedijk tussen Scherpenisse en Poortvliet. De bestuurder raakte niet gewond. Het ongeval gebeurde rond 05.00 uur. Door onbekende oorzaak verloor de be stuurder de macht over het stuur, waarna hij de sloot in reed. De ambulance van Poort vliet en de politie spoedden zich naar de Poortvlietse dijk. De bestuurder was niet gewond en had alleen een nat pak opgelopen. Een bergingsbedrijf heeft de auto geborgen. Wesley Leijnse en Selina Kleeman kijken alweer een half jaar terug op de grote dag. In september beleefden zij hun sprookjeshuwelijk. FOTO ELIZE VAN HOEPEN NIEUWERKERK De politie zoekt een lichtkleurige Alfa Romeo die zondag moge lijk betrokken was bij een ongeval op de N59. Toen raakten rond 19.15 uur drie auto's beschadigd tus sen Nieuwerkerk en Oos- terland. De mogelijke ver oorzaker van het ongeval reed door. De auto die vooraan in het rijtje auto's reed is vermoe delijk een lichtkleurige Alfa Romeo 147 met een Neder landse kentekenplaat. De politie zoekt getuigen die meer kunnen vertellen over de aanrijding, of over de Alfa. Wie informatie heeft kan de politie bellen via 0900-8844 of het melden via de site meidmisdaad- anoniem.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 37