Robert Frans Polderman Floris Willem de Visser Floor kijkookop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 13 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Jan Vermeulen Oud-lid van de Ondernemersvereniging SSS'87. Jan is meer dan 30 jaar lid geweest van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw Ria, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens het bestuur en de leden van Ondernemersvereniging Samen Sterk Sluiskil '87 Rob Wij zijn verdrietig om het overlijden van José de Witte "Afscheid nemen, dat wil je niet Het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer "het is goed, vecht maar niet meer." We gaan je missen, lieve José. Namens personeel en bewoners Sterredreef 25, Tragel Jan Vermeulen Dingenis Johannis Padmos Dingenis Johannis Padmos De heer DJ. Padmos 'Senior' Baukje Ouwens-Schreuder Maar de HEERE zal uitkomst geven. Psalm 42 vers 5 berijmd. Na een leven waarin moeite hem niet bespaard is gebleven is overleden onze geliefde broer, zwager en oom 10 maart 1936 10 februari 2018 Middelhamis: M. de Visser-Sinke Biezelinge: K.C. de Visser Goes: C.C. de Visser Neven en nichten Correspondentieadres: K.C. de Visser Schelpenweg 4, 4421 JW Biezelinge De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op donderdag 15 februari om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis wordt de plechtigheid afgesloten in bovengenoemd rouwcentrum, waarna er gelegenheid is om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Rehoboth te Goes en naar huisarts Rijken, voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. dinsdag 13 februari 2018 Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder... dus alleen. Een bijzonder mens is van ons heengegaan. We zijn dankbaar dat hij zijn leven met ons deelde. echtgenoot van Elsie Quataert Vlissingen, Brugge, 5 september 1940 11 februari 2018 Knokke-Heist: Elsie Polderman-Quataert Sluis: Mario en Joyce Jayke, Loïc, Maxime, Magali Knokke-Heist: Stephan en Myriam Mitsy, Mauro Correspondentieadres: Kapellaan 21, 8301 Knokke-Heist We nemen afscheid van Rob op maandag 19 februari om 10.30 uur in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van TV Sluiskil Sluiskil februari 2018 Vertrouwend op Gods genade Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en anderen betekend heeft, delen wij u mee dat plotseling is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame, meelevende pa en opa Yerseke 4 september 1926 1 10 februari 2018 Hij was ons zo lief. Yerseke: Marja Padmos - Verwijs Vlissingen: Diana Den Hoorn: Carolien en Geert Martine en Daniël Heinkenszand: Jankees en Isabelle Vincent Yerseke: JohanenDinet Mattanja en Gerjan Jodai Nathan Vierstraat 26 4401 EA Yerseke Mijn man, onze pa en opa is thuis en daar is gelegenheid tot condoleren op woensdag 14 februari 2018 van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor zijn leven, geleid door ds. D. Westerneng, zal worden gehouden op donderdag 15 februari om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Molenlaan 12 te Yerseke. Na de begrafenis is er in 'de Lepel', Lepelstraat 7A te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare oom Wij wensen tante Marja, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Nelleke en Louis Krijger - Padmos Loes en André de Munck - Padmos Kees en Marleen Padmos - Maas Bedroefd zijn we door het overlijden van de zeer gewaardeerde oprichter en oud-directeur Ruim 50 jaar heeft hij zich ten volle ingezet voor ons bedrijf. Zijn meelevendheid, betrokkenheid en werklust zijn een voorbeeld voor ons allen. Wij wensen mevrouw Padmos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Yerseke, 10 februari 2018 Verdrietig om haar heengaan, tevreden met haar rust, geven wij kennis van het overlijden van sinds 14 september 1998 weduwe van Fries Ouwens Rotterdam 2 november 1921 Burgh-Haamstede 9 februari 2018 Nel Cor (in liefdevolle herinnering) Monique Mare Danique Dimitri Marjolijn Sarah, Thomas Yvon Ben Jennifer Bas Levi, Kick Faye Rudi Brendan Inge Correspondentieadres: Weeldeweg 3, 4328 NA Burgh-Haamstede Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Duinen van Haamstede", in het bijzonder Westerduin groep 1, voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 16 februari om 10.30 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Directie en medewerkers Padmos Assurantiën B.V. padmos 75 assurantiënt>.v. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45