ÜvarJailarj 12 FAMILIEBERICHTEN Q fïlensen inq.nl Johnny de Dobbelaere Johnny de Dobbelaere Ina de Goeij (Christina Elizabeth Maria) Cornelis Johannes Joseph van Groningen -Cees- Catharina Suzanna Krijger - Adriaanse Wim de Putter HET WARENHUIS iiiiiiiiiiiiigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Diena Dekker-Walhout onze lieve oma en overgroot- oma Dekker Dien Dekker-Walhout Pauline Antoinette Portielje kijk ook op dinsdag 13 februari 2018 Het leven is overgegaan in herinneringen. Tot ons grote verdriet is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa echtgenoot van Olga Baas IJzendijke, 4 januari 1940 Sluis, 10 februari 2018 Sluis: Olga Aardenburg: Vivian en Ronald Rens en Sandra Job, Teun en Guus Meike en Tom Breda: MarcenHenri Correspondentieadres: Magdalenahof 14, 4524 BN Sluis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Olga de Dobbelaere - Baas André en Jeanine Baas Nicole, Hans Niels, Steven Karin, Michel Carmen, Bart, Quinten "Laat alle bitterheid, woede, toorn, geschreeuw en laster tezamen met alle slechtheid van u worden weggenomen. Wees ten opzichte van elkaar vriendelijk en barmhartig. Vergeef elkaar, zoals ook God in Christus u heeft vergeven. Efeze 4:31,32 De Kaag, 5 februari 1938 •f Amersfoort, 11 februari 2018 "Ik hoop op een stille begrafenis. Heer geef mij de kracht en de Liefde om te zijn zoals U wil, dat ik ben. Lieve allemaal, groet van Ina. C orrespondentieadres DELA, t.a.v. Familie De Goeij Van der Houven van Oordtlaan 2, 7316 AF1 Apeldoorn U kunt persoonlijk afscheid nemen van Ina in het uitvaartcentrum van De Haan en Van de Kamp DELA, Mozartweg 58 te Amersfoort, op donderdag 15 februari van 13.30 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 februari om 14.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum van De Haan en Van de Kamp DELA, Mozartweg 58 te Amersfoort, gevolgd door de begrafenis op begraafplaats Rusthof, Dodeweg 31 te Leusden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim was actief als vrijwilliger in Museum Het Warenhuis. Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, overige familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers Museum Het Warenhuis, Axel MUSEUM LAND VAN AXEL Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder en (over)grootmoeder echtgenote van Antheunis Dekker in de leeftijd van 82 jaar. A. Dekker RJ. Verhelst-Dekker M.L. Verhelst J.F. Dekker N. Dekker-Koesveld F.A. Dekker L.D. Dekker-de Braai J.P. van Wijck-Dekker P. van Wijck A.W. Dekker N.M.T. Dekker-Boot D.M. van de Berg-Dekker W.B. van de Berg W. Dekker E.S. Dekker-Walhout Kleinkinderen en achterkleinkinderen 10 februari 2018 Diepenbrockstraat 297 4536 GS Temeuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 16 fe bruari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeer de Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in bovengenoemde kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg, team Temeuzen, voor alle zorg en aandacht. Geen bloemen. Erg verdrietig zijn wij na het overlijden van We wensen opa heel veel sterkte toe. Jacky en Lydia Dico Manoa, Mart, Marlynn Anthony en Joëlle Tonny en Colinda Tineke en Christian Merijn, Noëlla, Enya Esmée Martin Nelleke en Piet Dieneke en Marnix Eva, Boris Teunis en Elze Lennart Jottke, Siebe Marilene Peter en Henrike Thomas Maurice, Emmalv Jacko en Willeke Wouter Mariëlle, Rozalien, Joard Heidi Eline en Gerco Annerie en Henrico Jarco, Dirk, Leanne, Tijmen Matthijs en Martha Dinette en Piet Maarten Pieter, Jack Daan Frederik Elize Jan-Willem en Leonie Linda Laurens Dianne en Jan Jelte, Anke, Eefe Sarieke en Frank Dinanda en Adriaan Leonore Lenn, Lukas Nadine Arjan en Yvonne Jaap Julia Annelien Temeuzen, 10 februari 2018 Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante in de leeftijd van 82 jaar. J. Walhout-Dingemanse J. Walhout V. Walhout-Romeijn J. Walhout S. Tollenaar J. de Feijter I. Verhelst A. Walhout-Hangoor neven en nichten Temeuzen, 10 februari 2018 De laatste vlucht... Mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa is in het bijzijn van zijn gezin rustig ingeslapen. echtgenoot van Oud apotheker te Axel. Arnhem, 9 april 1942 f Geulle (L), 9 februari 2018 Maastricht: Pauline van Groningen-Portielje Hoek: Michiel van Groningen en Sanne de Koeijer Noah, Daantje, Isabel Badhoevedorp: Roy van Groningen en Kim Ross Dean, Jill Avenue Céramique 24 P, 6221 KV Maastricht De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 17 februari om 14.00 uur in de aula van crematorium Domstede, Proostwetering 8 te Utrecht. Parkeren kunt u het beste in parkeergarage The Wall. Crematorium Domstede, Proostwetering 8, A2, afslag 7, industrieterrein De Wetering in Utrecht. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na een zorgzaam en liefdevol leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Louwerus Willem Krijger Meliskerke, Goes, 16 januari 1932 11 februari 2018 Den Haag: Lowi en Kathrin Ilja Larissa en Joachim, Reva, Mara Walter en Mandy, Lana Irina en Arjan Nieuwehorne: Deirdre (Magda) en Axe (Maarten) Hanver Sorenta Marinda Hoek: Adriaan t en Hanneke Carina en Pres Martijn en Sandra, Siem, Bob Middelburg: Corrien en Pim Mare Thomas Jasper Heijningen: Hans en Jolie Janne Leiden: Karin en John Nadine en Jerry Remy Rotterdam: Liesbeth en Edwin Nena Victor Jasmijnstraat 9, 4461 NN Goes De afscheidsdienst is op vrijdag 16 februari om 11.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W. H. van der Vegtplein 2 te Goes. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. - geen bezoek aan huis -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44