ÜvarJaderj COLOFON Familieberichten 25 FAMILIEBERICHTEN Kees Nanninga Leunis Witte Q [flensen inq.nl Anny de Schepper-Van Wolvelaer Theo de Schepper J-cicomina SZegels-Sbonze Ineke Nanninga-Hulleman Lotte Joosen-Hollestein Krijn van Hoeve Callct iJ-ïteclïlcke $olina Schout kijk ook op maandag 12 februari 2018 Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, oma en oma Puzzel echtgenote van Stekene, 14 juli 1943 t Koewacht, 9 februari 2018 Koewacht Koewacht Koewacht Koewacht Theo Maddy en Maarten Peter en Cindy Sindy en Jaap Kleinkinderen en achterkleinkind Kerklaan 73, 4576 AW Koewacht U kunt afscheid nemen van Anny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 16 februari om 10.30 uur in de aula van het crema torium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Lieve oma We blijven achter met dit enorm gemis. Maar weet dat jij altijd ons licht zal zijn in de duisternis. We houden zoveel van je. Rust zacht. Samantha, Elise en Rebecca Maaike en Mattijs Gavin Peter, Ramon en Stefan Leven, is staan in de tijd waarin je leeft. Nietje terugtrekken in het bolwerk van vroegere opvattingen. Leven is iedere nieuwe dag durven aanvaarden uit Gods hand, zoals die tot ons komt en proberen er een goede dag van te maken. Omringd door liefde en warme gedachten van haar naasten is vredig ingeslapen mijn moeder en schoonmoeder en onze lieve Oma Zaamslag sinds 12 juli 2001 weduwe van Pieter Adriaan Zegers Temeuzen, 7-2-1926 t Zaamslag, 10-2-2018 Aaltje en Henk Logtenberg-Zegers Albert en Hanneke Tarah, Catho Jacomina en Jimmy Jules, Timothy Pieter en Carlijn Correspondentieadres: Korte Delft 6, 4543 BC Zaamslag. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 februari om 10.30 uur in 't Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 't Stro pievat. Onze dank gaat uit naar de huisarts dr. Penne en naar het personeel van de Molenhof voor de goede zorg die ze al die jaren heeft ontvangen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Betrokken en trots op alles wat hem dierbaar was. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van echtgenoot van Hij overleed op 8 februari 2018 in de leeftijd van 91 jaar. Ineke Nanninga-Hulleman Francine en Henk Merel, Merijn (allen in liefdevolle herinnering) Hans en Yolanda Lienke en Johan, Iva, Len, Rein Mariek en Roel, Nika Jouk en Vidya Stef en Annemarie Twan en Patrizio Jacqueline en Wout (beiden in liefdevolle herinnering) Marjoke en Erno, Lynn, Ruben, Kris Roel en Sam, Axl Blaauwe Hofke 64, 4561 NV Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Dinie Witte-de Bokx Diep respect voor de positiviteit van Leunis tijdens zijn jarenlange ziek zijn. Truus en Jan Heieen en Wijnand Wim (in herinnering)Joke en Hans en families Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriendin Wij wensen Richard, Amber, Fé en Jill en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. André en Jolanda Ronnie en Suzan Theo en Joey Jeroen en Floor Peter en Ellen André en Samantha Ronald en Bianca En kinderen De Heer is mijn Herder Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan ons aller neef in de leeftijd van 76 jaar. Familie van Hoeve-van Hoeve S. van Hoeve T. Heerenthals-Verhelst Zaamslag, 8 februari 2018 Correspondentieadres: Ridder Robertstraat 15 4543 AL Zaamslag De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Molenhof', afd. Kreekpolder, voor de liefdevolle verzorging. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na jaren van strijd is een einde gekomen aan het leven van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Petrus Daniël Bareman Oostburg, 25-5-1936 Temeuzen, 8-2-2018 Temeuzen correspondentieadres: Bellamystraat 55 4532 GM Temeuzen Wout en Jacqueline Paul en Marianne Rob Sylvia en Karim Klein- en achterkleinkinderen De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre', woning D10, voor alle goede zorgen en aandacht. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25