OvsrJailen Abraham Tan Schoe 24 FAMILIEBERICHTEN V I? Joop Woord Ab Schoe Q [flensen inq.nl Je was een rots in de branding en koerste recht door %ee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind nu niet mee Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve vader en opa -Ab- weduwnaar van Pieternella Schoe-Hendrikse Middelburg, 26-09-1940 Middelburg, 09-02-2018 Ron Joyce Joey jamy Nicky Kim Correspondentieadres: Stikkerstraat 49 4463 CN Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 15 februari om 14.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de dienst is er gelegenheid met elkaar herinneringen op te halen in de condoleanceruimte van het crematorium. Plotseling is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Hans (in herinnering) Mattie en Ko Ruud en Marion Carmen en Ferdi Neven en nichten We zullen hem missen. Je eigen koers varen geen schipper nodig op je boot die zegt welke kant je moet nemen jij was degene die dat besloot... Verdrietig hebben we vandaag afscheid moeten nemen van onze moeder en oma: Marina Janssen - Deurloo Rini 13 oktober 1940 - 09 februari 2018 Haar lichaam is, op haar eigen verzoek, ter beschikking van de wetenschap gesteld. Hierdoor zal er geen afscheidsceremonie plaats vinden. Erwin Monique Janssen - Houtzager Ilse Sven, Deanne Kevin Joyce Erik Borgmann - Janssen Yannick Guyon Correspondentieadres: Burg. Stemerdinglaan 53, 4388 JV Oost Souburg Maria de Veij-Duister Lieve oma José Armando de Almeida Barrocoso Johannes Jacob Jan Jelle Visser kijk ook op maandag 12 februari 2018 Weduwe van Onno Janssen Dankbaar voor haar leven vol liefde en toewijding voor ons allen, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van Izaak de Veij 12005) Andel, 31 augustus 1924 t Goes, 9 februari 2018 Oost-Souburg: Vlissingen: Goes: Ko de Veij Rineke de Veij-Geldof Monique Vanbesien-de Veij Mare Vanbesien Dimitri, Anouchka Nicole de Jager-de Veij Sjaak de Jager Ilse, Tim, Elise Correspondentieadres: J. de Veij Wilgenstraat 142 4388 LK Oost-Souburg Vrijdag 16 februari nemen we afscheid van onze moeder en oma tijdens een bijeenkomst voorafgaand aan de crematie. De bijeenkomst begint om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend ontmoeten we u graag in de koffieruimte van het crematorium. Onze dank voor de liefdevolle zorg voor onze moeder en oma gaat uit naar het verplegend personeel, de artsen en de vrijwilligers van hospice Het Clarahofje. Wij zijn je ontzettend dankbaar voor alle liefde en gezelligheid die je ons hebt gegeven. Wij gaan je heel erg missen en zullen je zorgzaamheid en geborgenheid nooit vergeten. Wij houden heel veel van je. In ons zal je altijd blijven voortleven. Monique en Nicole Nao ha palavras Que Deus te guarde Eu perdi o meu pai e urn grande amigo Koudekerke: Portugal: Portugal: Antonio en Selina André Filipa en José Manuel Rui e Hugo O funeral sera no dia 15 de Fevereiro (quinta - feira) as 10:00 da manha na funeréria De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20, Vlissingen. tot het laatste toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven je geest nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht Met herinneringen aan de fijne jaren die we met hem hebben meegemaakt, hebben wij na een kort ziekbed toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Schiedam, 17 oktober 1925 Goes, 9 februari 2018 Onderscheiden met de eremedaille in de Orde van Oranje-Nassau Willy Woord-Geers Frans en Petra Ruud en Jeanine Laura Patrick Wilma en Hans Ludo en Debby Hilde Correspondentieadres: Troelstralaan 220, 4463 XZ Goes De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 14 februari 2018 om 12.30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er vanaf 10.30 tot 11.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het Vlinderhuis, Geldelozepad 30 (op de begraafplaats) in Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Iedereen die zich met ons verbonden voelt is welkom. Dishoek, 25 juli 1943 Zijn leven was muziek... Het doet ons verdriet u in kennis te moeten stellen van het overlijden van onze lieve vader, opa, broer, oom en vriend weduwnaar van Conny Visser-Wagenaar t Vlissingen, 8 februari 2018 Fries onder de Zeeuwen Bob Joost en Brigitte en kinderen Eelkje en Han -in liefdevolle herinnering- Rommert en Nel Tjalling en Frederike Hans en Marianne Pa -in liefdevolle herinnering- en Ank Tjalke Symen en Petra Gerben en Barbara neven en nichten Janiki Poncho Correspondentieadres: Bob Visser, Celebesstraat 25c, 1094 EL Amsterdam De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24