Vier de lente in Keukenhof Stem op jouw favoriete uitje reiskatern.nl Welk uitje wint de publieksprijs voor Beste Uitje 2018? v 2018 y Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Ga naar pzc.nl/stem en win met je gezin 5 dagjes uit naar keuze! 2/3/4-daags Keukenhof arrangement Vertrek van 22 maart t/m 13 mei 2018 PUBLIEKSPRIJS c-te/vw Wij zijn op zoek naar het favoriete gezinsuitje van Nederland! Help jouw favoriete uitje bij het winnen van deze titel. Je kunt stemmen op attractieparken, dierentuinen, musea en wellnessresorts door heel Nederland. Door te stemmen maak je kans op 5 dagjes uit naar keuze met het hele gezin. Vanaf Inclusief entree tot Keukenhof Verblijf in het luxe Grand Hotel Amrath Kurhaus Direct aan de boulevard van Scheveningen '■ra-efliffir' Keukenhof Een uniek dagje uit tussen de bloemen. Kom naar Keukenhof in Lisse en dwaal langs de meer dan 7 miljoen tulpen, narcissen en hyacinten. Dit jaar staat Keukenhof in het teken van Romantiek in Bloemen. Een perfecte combinatie! Maak een mooie wandeling samen met uw geliefde, kijk naar de bloemenshows en waan uzelf in romantische sferen. Combineer een uniek verblijf in Grand Hotel Amrath Kurhaus in Scheveningen met een bezoek aan Keukenhof. Terwijl de eerste zonne stralen doorbreken maakt u een strandwandeling en bij Keukenhof ziet u de tulpen in bloei. Vier de lente in eigen land met dit arrangement! Grand Hotel Amrath Kurhaus**** Dit luxueuze 5-sterrenhotel ligt direct aan de boulevard en het strand van Scheveningen. Het hotel is daarom de ideale uitvalsbasis voor een mooie strandwandeling of een uitstapje naar Den Haag. Maar liefst 200 jaar geleden is het Kurhaus gebouwd. U kijkt uw ogen uit in de indrukwekkende Kurzaal, die nog volledig intact is gebleven. Kom volledig tot rust in uw klassiek ingerichte kamer, genietend van de geur van de zee en het geluid van de golven. Daarnaast maakt u als hotelgast onbeperkt gebruik van het wellnesscentrum. Tip: maak uw verblijf compleet, kies voor een zeezicht kamer en word wakker met prachtig uitzicht over de Noordzee. Inbegrepen: Verblijf in Grand Hotel Amrath Kurhaus Ontbijtbuffet Toeristenbelasting Lezersprijzen Lezersprijs 2 dagen nü vanaf €109 3 dagen nü vanaf €199 4 dagen nü vanaf €295 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Speciaal voor onze lezers 1 x entree tot Keukenhof per persoon Niet inbegrepen: Reserveringskosten 19,50 (per boeking) Meer informatie en boeken: ga voor Vier de lente in Keukenhof naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83333 of bel met Kras 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR83333. Deze aanbieding is geldig t/m 26 februari 2018. De wereld is Kras VVV*" Grand Hotel Amrath Kurhaus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14