Dit gaan wij doen in Pyeongchang Extra inspanning voor onze lezer Thijs Zonneveld, Gianni Romme, Mattie Valk, Tessa Veldhuis én Akwasi Frimpong zijn de gezichten van onze videoploeg bij de Winterspelen. Presentator Hidde van Warmerdam stelt zijn equipe voor. „We gaan héél veel doen. Heel veel video's maken, natuurlijk over de Nederlandse succes sen, maar we kijken verder dan de schaatsbaan en richten ons ook op de andere dingen om ons heen. We hebben aan dacht voor wat er in de sneeuw gebeurt, en we maken een rubriek over het land waar alles zich afspeelt: Lost in Korea. En dan gaat het niet al leen over het eten en over ka- raoke. Nee, wat voor een land is het nu echt?" „Met Thijs maak ik elke och tend een voorbeschouwing op wat we die dag gaan zien. Dat hebben we vorig jaar tijdens de Giro en de Vuelta ook ge daan. Die voorbeschouwing staat elke ochtend vanaf 07.00 uur online." „Gianni maakt voor ons film pjes met wetenswaardighe den over schaatsen. Er wordt bijvoorbeeld vaak gesproken over een vlakke race, maar wat is dat precies? Wat heb je aan een rondebord, hoe rijd je een 1500 meter? Al die vragen gaat hij beantwoorden. Ook gaat hij wedstrijden analyseren en sporters interviewen in het Holland Heineken House. En leuke, verrassende dingen doen." „Mattie laat ons zijn kijk op de Spelen zien. Hij is een dj, komt niet uit de sportwereld en heeft daarom een frisse blik. Hij stelt vragen die wij niet stellen." „Tessa zullen we tijdens de Spelen als verslaggever in beeld zien. Ze is een voorma lig Rugby Sevens-interna- tional en heeft een ontzettende topsport mentaliteit." „Haha. Ik ben de presentator, de ver bindende factor in beeld." in Nederland en nu namens Ghana als skeletonner naar de Winterspelen. Zijn verhaal is zo bijzonder dat iedereen ach ter hem aan zat, tot CNN aan toe, maar hij gaat voor ons filmpjes maken. Via hem kun nen we de Spelen van binnen uit volgen." „Dankzij ons partnership met Eurosport mogen we drie wedstrijdclips per dag uitzen den: van het schaatsen, van een andere sport en een clip met alle highlights van de dag. Hierdoor kunnen we al onze eigen bijdragen onder steunen met actueel sportbeeld." „We krijgen een olympisch blok dat het hele verhaal van de Spelen vertelt. Van Gianni Romme die een gek gerecht proeft tot freen Wüst die hui lend in de mixed zone staat als ze weer goud heeft gewonnen. Het is een ongelooflijke kans om te laten zien wat we allemaal willen en kunnen." c „We zijn heel trots dat Akwasi Frim pong (foto) een van onze gezichten wordt. Geboren in Ghana, opgegroeid 10 Studio Korea Krant, siteien véél Tekst Sven Remijnsen Wat gaan jullie tijdens de Spelen allemaal doen op de website van deze krant, Hidde? Kun je iets vertellen over de gezichten die we te zien krij gen? Als eerste Thijs Zon neveld. Gianni Romme. Uiteraard kunt u de Olympische Spelen bij deze krant niet alleen bekijken, maar er ook als vanouds alles over lezen. Zoals u van ons gewend bent verrichten we ook nu weer een extra inspanning om onze lezers zo goed en snel moge lijk te informeren over wat zich in Pyeongchang afspeelt. Onze ver slaggevers ter plaatse zullen zowel op de website als in de papieren krant uitgebreid berichten over de Nederlandse successen en andere interessante gebeurtenissen. Op de website kunt u dagelijks re kenen op voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen en de eerste reacties vanuit Zuid-Korea. Het is ook een verzamelplek voor uitsla gen, de medaillespiegel en het pro gramma. In de krant zult u tijdens de Winter spelen een aantal extra sportpagi na's vinden. Thijs Zonneveld en onze schaatsexpert Lisette van der Geest maken om de dag een column. Ook Erben Wennemars laat dagelijks zijn licht schijnen over de gebeurtenissen in Pyeongchang. Verder bestaat 'onze' olympische equipe uit Rik Spekenbrink, Tim Reedijk en top- fotograaf Pim Ras. Wij wensen u dus niet alleen veel kijk- maar ook veel leesplezier. Pyeongchang 2018 35 Mattie Vaik. Tessa Veldhuis. Hidde van Warmer dam. Zijn er ook wedstrijdbeelden te zien op de website van deze krant? Alles tezamen een compleet pakket. En er is vlak voor de Spelen nog ie mand bij gekomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 99