J? fifflteinoriim] FAMILIEBERICHTEN 27 Emma Maria Notschaele - Bockstael Jeannette Plasschaert Han Lelieveld Johan Adriaan August Cuelenaere Piet Broeckaert Frans van Daele Marcel Vervaet Izaak Leenhouts Q ITIensen inq.nl Mare van der Meer A V L "JH ,%1 Jan Abraham Versprille Jo de Dijcker de£uu& (Pleée£A>-(BoW7i< Jaap Lucasse Jan Houtzager Jan M. Koole Frangois Gerard Loof Marianne zaterdag 10 februari 2018 kijk ook op Een lege plek, een groot gemis een mooie herinnering, die er nu is Wij willen iedereen hartelijk bedanken, die met ons heeft meegeleefd na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame papa Het persoonlijk contact bij ons thuis, de aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst, de vele kaarten, brieven, telefoontjes, berichtjes, bloemen die we van jullie hebben gekregen, maar ook de ruimte en steun die we vanuit het werk en school hebben ervaren, is voor ons hartverwarmend. Het helpt ons om verder te gaan en een weg te vinden in onze nieuwe wereld. Mirjam van der Meer - Kerckhaert Luc en Rens Heinkenszand, februari 2018 Het gemis is voor ons nog niet te bevatten na het overlijden van mijn lieve vrouw onze moeder en trotse oma Wij willen langs deze weg iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven. De vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daar bij enorm gesteund te merken wat voor een bijzonder persoon Jeannette niet alleen voor ons maar ook voor velen is geweest. Freddy Doens Dennis en Davina Florian Féline Oostburg, februari 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons gesteund in de verwerking van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Philippine, februari 2018 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man zijn mij bijzonder tot steun geweest. Mijn hartelijke dank hiervoor. Uw bloemen, persoonlijke bezoeken, brieven en kaarten hebben mij getroost en blijven een dankbare herinnering. Magda Lelieveld-Jansen 's-Heerenhoek, 10 februari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Burght en Goedertijt te Breskens. Familie Cuelenaere Breskens, februari 2018 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. D.M. Versprille-de Koene kinderen en (achter)klein kinderen Breskens, februari 2018 Heel dankbaar zijn wij u voor het hartverwarmende medeleven, dat u heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Jeanne Colinda en Sjaak Michel en Mnurice Kapelle, februari 2018 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Speciale dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Unit 3 van Curamus voor hun liefdevolle zorg. Rosita en Luc Liesbeth en Jelle, Lily, Ella Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van zijn wij u allen zeer dankbaar. Nelly de Dijcker-Blommaert kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, februari 2018 IJzendijke, februari 2018 In alle reacties die we kregen na het overlijden van onze lieve werd zijn levensverhaal aan ons verteld. Dat was hartverwarmend en we dragen het mee in ons hart. Hartelijk dank hiervoor. Lieke Vervaet-den Doelder Kinderen, kleinkinderen en familie Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden onze lieve ma en oma Het medeleven, persoonlijke, schriftelijke of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinne ring blijven. Jeanne en Paul Ceciel en Frank Klein- en achterkleinkinderen Koewacht, februari 2018 We willen u allen dank zeggen voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer, oom, oud oom en neef Familie Leenhouts Retranchement, februari 2018 Wij willen iedereen die de afgelopen tijd met ons meegeleefd heeft bedanken. Het doet goed om te ervaren dat je ook in zo'n tijd niet alleen staat. Bedankt voor de vele kaartjes, de bezoekjes, de telefoontjes en voor het aanwezig zijn op de begrafenis. Familie Lucasse Zaamslag, februari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. J.M. Houtzager-Serrarens kinderen en kleinkinderen Zaamslag, februari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank Goes M.T. Koole-de Jonge kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en vader betuigen wij u onze oprechte dank. M.A.W. Loof-van Hoeve Wim Terneuzen, februari 201 8 10-02-2008 10-02-2018 Wij missen jou al 10 jaar Barbara Arie Simone en Anne COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63