st Bertha Louisa Rosalia Boënne - Heijens 26 FAMILIEBERICHTEN Paula Johanna Funk Abraham Hendrik Verstraten Neeltje Voogt Q fïlensen inq.nl Ludovicus Petrus Leonie Boënne Karl-Heinz Funk Bram Verstraten rDezvdatfi itoe Pieternella Jacoba Geertse - Leijnse kijk ook op zaterdag 10 februari 2018 Afscheid nemen van ma, ons moeder en oma doet pijn. Want als voorheen zal het nooit meer zijn. Eens komt eenieder hiervoor te staan en moet je wie je dierbaar is toch laten gaan. De lege plek in ons midden moeten wij accepteren. Op fijne herinneringen zullen we moeten teren. Gelukkig zijn die er in overvloed en daaruit putten we moed. Zij heeft ons zoveel liefde gegeven en zal altijd in onze harten voortleven. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en allerliefste oma echtgenote van Boschkapelle, 08 mei 1926 Axel, 07 februari 2018 Louis Boënne Lilian en Leon jessica en Jnrgen Noa?* en Olivier?* Ghislain en Christine Luc t Chantal Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg, Postbus 344, 4530 AH Terneuzen Er is gelegenheid om van ma afscheid te nemen op zondag 11 februari van 16:00 tot 17:00 uur in Afscheidshuis "De Koestering", Groenendijk 51 (ingang Pastoor Smuldersstraat) te Kloosterzande. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op woensdag 14 februari om 11.00 uur in de H. Henricus Kerk aan de 's-Gravenstraat te Clinge. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid vanaf 10:15 uur om de familie persoonlijk te condoleren achter in de kerk. Aansluitend aan de plechtigheid zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Belangrijk is niet de weg die je gaat maar het spoor dat je achterlaat. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en vriendin echtgenoot van 16-05 - 1943 Sas van Gent |03 -02-2018 Terneuzen Karl-Heinz Funk Jürgen Funk en Heike Funk David Merle Peter Funk en Claudia Funk Aileen Birgit en Rolf Westdorpe, 4 februari 2018 Sint Annastraat 3, 4554 AB De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. "Geslachten gaan, Geslachten zullen komen: Wij zijn in uw ontferming opgenomen." Psalm 90 Mijn lieve man, onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader is tot ons grote verdriet overleden. echtgenoot van Francien Verstraten - Pieterse Zaamslag, 18 juli 1920 Middelburg: Francien Verstraten - Pieterse t Goes, 8 februari 2018 Middelburg: Ria en Gert-Jan van Geldere - Verstraten Marije en David, Dieter en Helen V, Frederik en Marije V V Fenna en Luc Everdingen: Dieneke en Jaap van Gilst - Verstraten Koen en Stephie, Lucas en Renate, Roeland en Yurani Nora, Tibo, Jitte, Dies en Fatum Culemborg: Frans en Sandra Verstraten - Adriaanse Paul en Brechtje, Ruth en Dan, jonathan Aren en Yfke Londen: Jan-Flendrik en Massimo Verstraten - Barbato Rotterdam: Hetmine Vferstraten Correspondentieadres: Stationsstraat 40 4331JB Middelburg Mogelijkheid tot condoleren op dinsdag 13 februari in de Wandelkerk, Onder den Toren 1 te Middelburg van 13.00 tot 13.45 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst gehouden worden in de Nieuwe Kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Op 8 februari overleed onze sympathieke en evenwichtige zwager Hij was in zijn lange leven een steun en toeverlaat van onze zus Francien We leven mee met haar en haar gezin Middelburg: Adriaan Pieterse en Winny Roode Ede: Piet Pieterse en Corrie Voogd Mijdrecht: Riet Pieterse en Arnold Ramp 'Riist nu maar uit, je hebt je strijdgestreden, je hebt het dappergedaan. lYie kan begrijpen hoe je hebt geleden, zvie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van iS Cjroningen (Suriname) 21 april 1945 t Rjabbendijke (Ujederland) 2 februari 2018 Rfamens de familie: Udanne Rarkey en zijn kinderen Correspondentieadres: SLppelstraat 33, 4413 (ES (Krabbendijke. (De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft van nu tot in eeuwigheid Psalm 121 Bedroefd, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons gaf, is onze moeder, oma en overgrootoma in volle vertrouwen naar haar Hemelse Vader gegaan. Rozenburg, 15-02-1941 Middelburg, 04-02-2018 Middelburg: Almere: Middelburg: Carolien en Hugo Johan en Karin Martijn en Adriënne Jinte en Felien Margreet en Raymond Gerard en Elfried Gertjan en Lizeth Jonathan Peter Janneke en Bram Will en Joris De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorg stroom Team Olmenhof en huisarts P.J. van den Bergh voor de liefdevolle zorg aan onze moeder. Correspondentieadres: Carolien Krijger, Seisweg 157,4334 AH Middelburg je had een karakter, ongelofelijk sterk Je stelde alles in het werk Om de tijd die je was gegeven Tot het uiterste te leven Dankbaar voor alle jaren dat ze in ons midden was hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en "ouwe'oma gehuwd geweest met Gerrit Geertse t 23 maart 2001 15 januari 1922 t 9 februari 2018 Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Janny de Visser - Geertse Ries de Visser Michel en Oana, Quinten, Philippe Eline en Pieter, Emilie, Daphne, Luuk Gerhard en Susan, Eva, Thijs, Lars Ina Geertse (in herinnering) Adriënne en Jan Randy Riet Wouters - Geertse Piet Wouters Carolien en Eelke Gerwin Peter Nelleke Zoeter - Geertse Hans Zoeter Lennart Sverre en Iris Domburg, Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres Kloosterweg 2 4363 RC Aagtekerke De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op dinsdag 13 februari om 13.00 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot con doleren van 12.15 tot 12.50 uur in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 in Grijpskerke. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia voor de goede zorg aan onze moeder besteed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62