PROEFVELDMEDEWERKER (m/v) Me neRiÉ zlm. Wij zoeken een talent voor onze kweekvijver Advies Acceptatie Bedrijfsgezondheidsadviseur Operatie Assistent Tactisch Inkoper Doktersassistent SEH/AOA ACCOUNT MANAGER nemag.com nemag Ons motto: Alles wat leeft is kostbaar. Dat geldt voor mensen, dieren en planten. Een prachtig natuurproduct als de aardappel past uitstekend binnen een gezonde en bewuste levensstijl. Wij houden al tijdens de selectie van onze aardappelrassen rekening met de wereld om ons heen. Onze aardappelras sen hebben unieke eigenschappen die inspelen op de behoeften die leven bij teler, industrie en consument. C. Meijer B. V. is al bijna 4 generaties lang, sinds 1920, wereldwijd actief. Op ons kweekbedrijf in Rilland worden nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Het pootgoed van onze rassen wordt vermeerderd en als uitgangsmateriaal of gecertificeerd pootgoed over de hele wereld afgezet. Hierbij is de teeltkundige ondersteuning door Meijer medewerkers een onlosmakelijk onderdeel. Het veredelingsbedrijf van C. Meijer BV te Rilland heeft de afgelopen jaren een enorme groei doorgemaakt. Bij de rasontwikkeling is innovatie de belangrijkste pijler voor succes. Gezien de verdere groei van het veredelingsprogramma en de daaruit voortvloeiende werkzaamheden, zijn wij per 1-3-2018 op zoek naar een: FUNCTIEOMSCHRIJVING: Als proefveldmedewerker binnen ons veredelingsbedrijf ben je nauw betrokken bij de teelttechnische aspecten van beproevingen en pootgoedvermeerderingen. Met diverse typen specialistische landbouwmachines voer je in teamverband alle voorkomende werkzaamheden uit. Daarnaast ben je als proefveldmedewerker nauw betrokken bij allerhande werkzaamheden ter ondersteuning van het veredelingspro gramma; zowel op de proefvelden als in de kassen als bij de uitgebreide analyse van de raskwaliteiten. In deze functie krijg je instructies van de bedrijfsleiding, maar draag je voor wat betreft de uitvoering van de werkzaamheden een zekere mate van eigen verantwoordelijkheid. FUNCTIE-EISEN: MBO werk- en denkniveau; opleidingsrichting tuin- en akkerbouw plantenteelt; Affiniteit met aardappelteelt en in het bijzonder pootgoedteelt; Ervaring in het bedienen van landbouwmachines en bezit van spuitlicentie is een pré; In het bezit van een geldig rijbewijs BE en heftruckcertificaat; Nauwkeurig en systematisch kunnen werken, zowel zelfstandig als in teamverband; Kennis van de Engelse taal is een pré. Incidentele deelname aan veredelingsactiviteiten in het buitenland behoort tot de mogelijkheden. Herken jij jezelf in bovenstaande eigenschappen en wil je graag in teamverband werken aan de verdere groei van ons bedrijf; stuur dan je sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar onderstaand adres. C. MEIJER B.V., t.a.v. Miranda Bol, Postbus 33, 4416 ZG Kruiningen of mail naar: mirandabol@meijer-potato.com. Wij bieden een prettige werkomgeving en een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Verdere informatie over ons bedrijf kun je vinden op www.meijer-potato.com. Aquisitie wordt niet op prijs gesteld Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature Nemag ontwikkelt, verkoopt en bouwt de meest productieve en grootste grijpers ter wereld voor de overslag van droge bulkgoederen. De grijpers worden vanuit de moderne productielocatie In Zierikzee wereldwijd geëxporteerd. Het leverprogramma omvat een brede range van innovatieve grijpers (tot een inhoud van 60 m3) en kabelverbindingssystemen. verzekeringen u tevreden, wij tevreden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Wij zijn voor onze afdeling Verkoop op zoek naar een doortastende en enthousiaste internationale Als Account Manager ben je verantwoordelijk voor de internationale verkoop van grijperoplossingen voor de overslag van droge bulk. Klanten zijn onder andere stuwadoors, staalbedrijven en elektriciteitscentrales. Je maakt deel uit van het verkoopteam en rapporteert aan de Sales Manager. Taken - Sterke relatiebeheerder die techniek en commercie weet te combineren - Adviseren over en het verkopen van grijperoplossingen - Onderhouden van contacten met bestaande klantrelaties - Signaleren van nieuwe business- mogelijkheden en het realiseren van groei in bestaande en nieuwe markten - Verzorgen van de technische en commerciële aanbiedingen en bewaken van de offerte trajecten - Voorbereiding van en deelname aan internationale beurzen en events Wat bieden wij? Een verantwoordelijke en veelzijdige functie in communicatielijnen en een prettige werksfeer, arbeidsvoorwaarden. Wat zoeken wij? - Een gedreven en resultaatgerichte doorzetter met een flinke dosis overtuigingskracht en passie voor het vak - Hbo werk- en denkniveau, richting commerciële techniek - Sterke affiniteit met de maritieme sector - Zeer goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Overige vreemde talen zijn een pre - Commercieel, klantgericht en sterk in relatiebeheer - Bereid tot en ervaring met internationaal reizen op regelmatige basis - Ervaring met verkoop van industriële kapitaalgoederen en kennis van overslag van droge bulk is een pre een leuk team, een financieel gezond bedrijf met korte Tevens biedt Nemag goede primaire en secundaire Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V., t.a.v. Jan van der Vorm, Postbus 110, 4300 AC Zierikzee of jan.vandervorm@nemag.com. Telefoon 0111 - 418960. In het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis doen gepassioneerde specialisten en medewerkers hun uiterste best om de zorg voor patiënten continu te ver beteren. Per jaar verzorgen zij ruim 23.000 opgenomen patiënten. Daarnaast bezoeken jaarlijks meer dan 350.000 mensen onze poliklinieken. Het ADRZ is op zoek naar nieuwe collega's, het gaat om de volgende functies: Het betreft een dienstverband voor minimaal 32 uur per week Het betreft een dienstverband van minimaal 24 uur per week Het betreft een dienstverband van 36 uur per week Het betreft een dienstverband van 32 uur per week Voor meer informatie over deze en onze andere vacatures zie http://vacatures.adrz.nl ADMIRAAL P y Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZIEKENHUIS Adwclraal v>t 'R.wijter z,le\zevcV\u.ls,. zoeteer vnvcje zorg!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 20