Wie: Nico Dekker (54) en Annette Dekker-Ridderhof (47) Samen: tien jaar, ruim 1,5 jaar getrouwd Ontmoet: in de sauna Nico: „Op een woensdag ging ik naar sauna De Veluwe, zoals ik wel vaker deed. Na een rondje had ik zin in een kop koffie en daar stond Annette achter de bar. We raakten aan de praat." Annette: „Hij is directiechauffeur en hij grapte dat hij mij ook weieens rond zou kunnen rijden." Nico: „Ze is geboren in de buurt van Rotterdam, ik vond haar accent meteen al vermakelijk. En ze zag er geweldig goed uit, met die bos rode krullen. Het oog wil ook wat, hè?" Annette: „In de bar hebben de gasten een badjas aan, maar als ik de hand doeken in de sauna's bijvulde, zag ik de gasten in hun blootje. Mensen worden altijd een beetje lacherig als je vertelt dat je in een sauna werkt. Ik zag na een tijdje al dat naakt zijn niet meer. Nico heb ik alleen van de achterkant gespot, en dat stemde tevreden. Hij had geen hangbillen." Nico: „Haar lijf bleef nog een tijd een verrassing. De maanden erna ging ik regelmatig naar de sauna, vaker dan normaal, maar Annette was er telkens niet." Annette: „Ja schat, je had de verkeerde dagen uitgezocht!" Nico: „Na drie maanden zag ik haar eindelijk weer achter de bar staan. 'Ah, ben je er weer?' vroeg ze me vrolijk. Toen hebben we onze Hyves-gegevens uitgewisseld, zo ging dat toen. Door een aantal mislukte relaties was ik mijn vertrouwen in vrouwen verloren, maar Annette en ik zijn alweer tien jaar samen." Annette: „Ook ik had wat ongelukkige liefdes gehad. Maar nu ik zag hoe ie mand wél moeite deed om lief en belangstellend te zijn, ontdooide ik een beetje. Dat zo iemand als Nico dan opeens bij je aan de bar zit; dat heeft gewoon zo moeten zijn." Annette: „Ik ben een spontane prater; in de horeca heb je dan snel een leuk contact met de mensen om je heen. Met Nico voelde het meer dan gewoon gezellig." 241 zaterdag 10 februari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 152