Het gevoel héél even prof te zijn Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Zeker, lekker lang ook. Ik was gisteren nogal brak. Ik ben erg laat m'n bed ingedoken, door dat ik Noorderslag heb ge keken, heerlijk in m'n eentje. Dat was een live- uitzending tot diep in de nacht. Ik word trou wens niet altijd alleen wakker, hoor. Haha! Ik ben vrijgezel, dus ik date best veel. En ja, er komt ook weieens iemand thuis. Tijdelijke liefdes. Dat gaat niet altijd zonder gedoe. Op een gegeven moment doe ik iemand pijn, of iemand mij. Het hoort denk ik ook bij mijn leeftijd en de stad waarin ik woon: veel vrij gezelle vrouwen. Het lijkt me fijn om met iemand iets op te bouwen. Het blijft toch een leegte. „Ik zou wel een keer met m'n broer de Mont Ventoux willen opfietsen. Dat is een jon gensdroom van me. En dat ik dan de kopman ben en hij de meesterknecht. Je hebt in het leven toch een kleine overwinning nodig. Ik ben geen profes sioneel wielrenner, maar ik vind het wel leuk om als amateur rondjes te rij den. Dat doe ik niet zacht jes. Ik moet mezelf echt op m'n flikker kunnen geven. Het idee héél even een prof te zijn, dat gevoel vind ik lekker." „Ik wil naar de World Press Photo- tentoonstelling in de Lau- renskerk. Ik kijk altijd wat er in de stad te doen is en dit lijkt me leuk. Zo vet, van die mooie nieuws foto's die je lang niet altijd te zien krijgt. En het is ook nog gratis. Dat zijn van die dingen waardoor ik voorlopig niet uit Rot terdam weg hoef. De stad is in opkomst." 11.00 uur Tom van Leeuwen (33) wordt wakker op zijn etage in hartje Rotterdam. Dit keer ligt er niemand naast hem. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 10 februari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 132