ZO DOEN WE DAT Voor de veertiende keer heeft het Holland Heineken House zijn kamp opgeslagen bij de Olympische Spelen. De grote zaal staat inmiddels inter nationaal bekend als feestlocatie, maar voor de sporters is een minder bekende ruimte óók van groot belang. Sporters komen ook tot rust in het Holland Heineken House Het eerste Holland Heineken House in Barcelona1992 Sinds wanneer is er op de Spelen een Holland Heineken House? Wat gebeurt er zoal in het Holland Heineken House? Wie treden erop? Kun je er ook overdag terecht? Het Holland Heineken House werd ruim 25 jaar geleden voor het eerst opgezet tijdens de Spelen in Barcelona (1992). De gedachte van NOC'NSF om een ont moetingsplek te creëren voor Nederlandse sporters, hun familieleden en vrienden, supporters en pers wordt in PyeongChang alweer voor de veertiende keer samen met Heineken ingevuld. Er zijn speciale ruimtes voor de sporters en hun familie. Sponsors hebben ook hun eigen plek, er zijn eetgelegenheden, media- faciliteiten en informatiebalies van de ambassade en van reis- en evenementen organisatie ATPI. En natuurlijk een mooie zaal voorde medaillehuldigingen van de sporters en optredens van artiesten. Mark Tuitert en Roel van Velzen gaan voor het eerst de olympische huldigingen presen teren. Roel treedt natuurlijk ook op met zijn band, net als And ré Hazes jr en Di-rect. ja, ook dan is ervoor de bezoekers van alles te zien en te doen. En uiteraard zijn de openings-en sluitingsceremonie, evenals alle relevante wedstrijden, in het Holland Heineken House op schermen te volgen. Even uit de NEKEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 126