5 Vrijstaande woningen voor minder dan vier ton KIJK VERGELIJK Met twee kinderen hebben we minder tijd om te klussen van alles geholpen. We zijn overigens nog lang niet klaar. Het grootste pro ject wordt het aanpakken van de op rit en de voortuin. Als het ook maar een beetje slecht weer is, wordt deze heel modderig. Ook in de keuken willen we nog het een en ander aan passen. Maar goed, er is geen haast bij. We hebben met twee kinderen natuur lijk ook een stuk minder tijd dan vroeger." Veranda „De tuin ging op de schop. Voor de kinderen vonden we het belangrijk om gras in de achtertuin te hebben. We vervingen een deel van de tegels door gras en plaatsten een vrij staande veranda. Tuinieren voelt als ontspanning. We proberen de tuin elk voorjaar mooier te maken met nieuwe bloemen en planten. Julia vindt het prachtig om op haar loop fietsje de hele tuin door te crossen. Ons favoriete plekje in huis zijn de twee stoelen aan de achterkant van de woonkamer. Daar kunnen we lek ker naar buiten kijken. Zeker als de zon schijnt, is het genieten. Net als in onze serre. Daar zijn we het meest trots op. Toen we hier kwamen wo nen, lekte het aan alle kanten en was de vloer helemaal vies geworden. We hebben de lekkages aangepakt en de vloer geschilderd. De serre doet ook dienst als kantoortje. Als we thuis werken, zitten we altijd daar. Echt de ideale werkplek." Gezegend „We voelen ons gezegend dat we in dit huis mogen wonen. Als het in de Randstad had gestaan, zou het niet te betalen geweest zijn. Dat het ook nog eens zo dicht in de buurt van onze fa milie staat, is helemaal ideaal. Oosterland is een klein, maar fijn dorpje om te wonen. De buren en wij lopen de deur niet bij elkaar plat, maar kunnen altijd bij elkaar terecht. Ook voor de kinderen is het een mooie plek om op te groeien. Als alles meezit, blijven we hier nog heel lang wonen." Even voorstellen vrijdag 9 februari 2018 PZ Goes Adres: 's Gravenpol- derseweg 54 Prijs: €375.000 Bouwjaar: 1930 Kenmerken: Ruime woning met aan bouw. Zeven kamers, waaronder een serre. Diepe tuin met groot tuinhuis. Vier kamers, garage en ruime tuin. Woonoppervlakte van 197 m2. Bruinisse Adres: Grevelingenhout 18 Prijs: €375.000 Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Ruime, vrijstaande woning aan de rand van het Grevelingenmeer. Vijf kamers, twee badkamers en ruime tuin. Woonopper vlakte van 170 m2. Oud-Vossemeer Adres: Patrijzenweg 26 Prijs: €399.500 Bouwjaar: 1988 Kenmerken: Vrij staande woning met serre en inpandige garage. Zes kamers (vier slaapkamers) en een tuin met veranda, tuinhuis, schuur en houtopslag. Poortvliet Adres: Deestraat 2 Prijs: €349.000 Bouwjaar: 2004 Kenmerken: Vrij staande woning, met aangebouwd voor malig kantoor. Acht kamers, waarvan vijf slaapkamers. Tuin met vijver. Woonoppervlakte van 255 m2. Het huis is meer dan honderd jaar oud. „Had het in de Randstad gestaan, dan was het niet te betalen geweest." FOTO'S MARCELLE DAVIDSE Bruinisse Adres: Grevelingenhout 178 Prijs: €395.000 Bouwjaar: 1995 Kenmerken: Ruime vrijstaande woning aan de rand van het Grevelingenmeer. Vier kamers, garage en ruime tuin. Woonoppervlakte van 150 m2. aan k uswerk Janita van Gastel - Ernest Martijn Ernest (34) is beleidsmedewerker verkeer, vervoer en mobiliteit bij de gemeente Vlissingen. Janita van Gastel - Ernest (32) is adviseur ruimtelijke ontwikkeling bij Juust. Julia (3) Florian (1) Poes Nimby

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49