COLOFON Familieberichten MARINUS NIJSSE Camiel de Witte Camiel de Witte op ffiensen n[ FAMILIEBERICHTEN IS J.M.K. Overbeke Jan Neeltje den Hollander Simon den Hollander Catharina den Hollander - de Voogd Nel den Hollander Ronnie donderdag 8 februari 2018 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze pa, mijn schoonvader, onze opa, overgrootvader, broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Nellie Huigh Groede, 29 september 1931 Prinsenbeek: Soest: t Oostburg, 5 februari 2018 Peter en Ellen de Witte-Verduijn Evelien en Tonny Tom Lisa Karin en Jeroen Sven Eva Han de Witte Bart Wouter familie de Witte familie Huigh Correspondentieadres: Vlaggestraat 15, 4841 BW Prinsenbeek De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 10 februari om 14.00 uur in crematorium de Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Intens verdrietig maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, schoonbroer en oom Jacky en Annie Boogaard - de Witte Lynsey en Mark, Eden Sluis, februari 2018 Helaas hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame, lieve man en vader Burgh, 19 februari 1942 Middelburg, 6 februari 2018 Karin Overbeke - Verschoor Edwin Onze dank gaat uit naar huisarts Angkotta en het personeel van Zorgstroom voorde liefdevolle en goede zorg die ze aan hem hebben gegeven. Prins Willem Alexanderstraat 8 4332 W Middelburg Maandag 12 februari van 10.45 uur tot 11.15 uur kunt u afscheid van Jan nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal daarna om 12.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want U bent bij mij, Uw stok en Uw staf, zij geven mij moed. Psalm 23 4 (NBV) geboren te Oostkapelle 26 juni 1929 na een liefdevolle verzorging in Sirnnia overleden te Domburg 6 februari 2018 dochter van geboren 29 juli 1904 te Oostkapelle overleden 16 mei 1952 te Middelburg geboren 12 oktober 1904 te Vrouwenpolder overleden 14 april 1985 te Middelburg Na haar eerste jeugdjaren in de Dorpsstraat te hebben gewoond, is ze na de oorlog met haar ouders verhuisd naar de Domburgseweg. In huize "Lobelia" heeft ze op 22-jarige leeftijd haar vader verloren. Tot aan haar moeders dood heeft ze daar vele jaren lief en leed met haar gedeeld. In 1989 kwam aan het werkzame leven bij SVRZ - eerst Ipenoord later Vijvervreugd - een eind. Dankbaar zag ze terug op het vele goede dat ze uit Gods hand mocht ontvangen - ondanks het verdriet dat haar niet werd bespaard - Allen die haar in de laatste levensjaren hebben omringd zijn getuige geweest voor de dankbaarheid die Nel toonde voor alle zorg die ze thuis en later op Simnia mocht ontvangen. Voorafgaand aan de begrafenis, die naar haar wens op de algemene begraafplaats te Oostkapelle op zaterdag 10 februari om 11.00 uur zal plaatsvinden, zal er een dienst van Woord en gebed worden gehouden in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Deze dienst begint om 09.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er voor familie en vrienden gelegenheid elkaar te ontmoeten in de zaal van voornoemde kerk. Correspondentieadres: Fam. J. Zwemer - de Visser (exec. testamentair) p/a Joh. de Pourckstraat 26 4356 BE Oostkapelle. Dankbaar voor vele jaren van vriendschap hebben wij verdrietig afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Jan Wattel (in herinnering) Koos Wattel - de Nood en kinderen "De HEERE is mijn Herder" Met verdriet en dankbaarheid maken we u bekend dat na een leven waarin de zorgen niet ontbraken, maar wat is geëindigd met een rijk getuigenis van zijn Herder, na ruim twee weken tussen hoop en vrees te hebben geleefd, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom is ontslapen in de leeftijd van 58 jaar. 's-Gravenpolder: M. Nijsse P. Nijsse-de Visser Oostdijk: Jolanda en Mart Kot-Nijsse Elma en Joan Kot-Nijsse Wim en Meta Wichers-Nijsse Corina en Nico de Jong-Nijsse s-Gravenpolder: Rico Nijsse Neven en nichten Tholen: Vriezenveen: Nieuw-Lekkerland: Wij willen personeel en vrijwilligers van de Beukelaar hartelijk bedanken voor de liefdevolle en geduldige begeleiding van Ronnie. We bedanken dr. Van Werkum voor zijn bijzondere betrokkenheid alsook de medewerkers van RST voor de verleende zorg, en de artsen in het UMC in Leiden en het Admiraal de Ruiterziekenhuis in Goes. Bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van de Intensive Care afdeling van het Bravis ziekenhuis in Bergen op Zoom waar Ronnie ruim twee weken op bijzonder liefdevolle en sympathieke manier is verzorgd. Bergen op Zoom, 6 februari 2018 Correspondentieadres: Fam. M.J. Kot-Nijsse Moerdamme 15 4415 AP Oostdijk Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Ronnie. Op D.V. zaterdag 10 februari 2018 om 10.30 uur zal de rouwdienst plaatsvinden in de Elimkerk van de Gereformeerde Gemeente, Langeweg 61,4431 RP te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. - Geen bloemen - Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43