OvarJailsfj 14 FAMILIEBERICHTEN V Johan Paauwe Anna Cornelia Hamelink-Klaassen Elsa Florentina Prudentia Lauret Els Q fïlensen inq.nl Janneke Klaassen Janneke Klaassen Ko Herrebout Jan van Strien Annie Daniël Hamelink Annie Hamelink-Klaassen Annie Hamelink-Klaassen Dicky van der Linden-Hoogendoorn Elizabeth Wolfert kijk ook op donderdag 8 februari 2018 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat het de HEERE heeft behaagd uit ons midden weg te nemen, onze lieve moeder en oma sinds 2-11-1992 weduwe van Louis Eliza Brouwer Temeuzen, 12-2-1926 Temeuzen, 6-2-2018 Bram Rolf en Pauline - Daniël, Lize Diego en Kung - Alexyss, Jessmay Richard en Amelia Jaap en Willy Manon en Ko - Jade, Indy Tim en Dominique - Fay, Finn Ina en Ko Marina en Pepijn - Jasmijn, Lucas Nick en Cathelijne - Anne-Lynn, Ilyse Rens en Valeska - Esmee Leonard en Rozemarijn John Correspondentieadres: Familie Brouwer Gerberalaan 35 4542 CM Hoek De rouwdienst zal gehouden worden op D. V. maandag 12 februari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar huisarts dr. Nieuwoudt en het verzorgend personeel van 'B achten Dieke' voor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Louis Eliza Brouwer in de leeftijd van bijna 92 jaar. De HEERE ondersteune en vertrooste de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Temeuzen J.L. Klaassen-Nieuwenhuijse Biezelinge M. Klaassen M. Klaassen-Nieuwenhuijse Temeuzen C. de Kraker-Klaassen Neven en nichten Temeuzen, 6 februari 2018 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger de heer Wij wensen zijn vrouw Lia, onze collega's Sonja en Pim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Mede namens Bewoners, cliënten, medewerkers, vrijwilligers en Raad van bestuur Tragel Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel Met inzet en toewijding heeft hij een grote bijdrage geleverd aan Stichting Muziekgroep "De Happy Band". Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Medewerkers en muzikanten van Stichting Muziekgroep "De Happy Band" Temeuzen, 7 februari 2018 Een moeder sterft altijd te vroeg Al wordt ze nog zo oud Je wilt haar nog niet missen Omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder en oma sind 23 maart 2004 weduwe van Temeuzen, 26-05-1929 Hoek: t Terneuzen, 31-01-2018 Betty en Jan Peter en Ellen Sandra en Martijn Siem Bob Terneuzen: Karin (in liefdevolle herinnering) Louis en Nettie Ronald en Jessica Fayah Terneuzen: Dennis en Saskia Bart Lotte Zoë Sem Correspondentieadres: Haringvliet 21, 4535 JE Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze dierbare zus en schoonzus Herman en Janneke Klaassen Krina Dobbelaar-Klaassen Maatje de Feijter-Klaassen Jan en Lottie Riemens Jaap en Jopie van Minnen Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze tante Neven en nichten. Terneuzen, 31 januari 2018 Verdrietig zijn we na het overlijden van onze collega Dicky was werkzaam als leerkracht en specialist hoogbegaafdheid op CBS De Wissel. Twee jaar geleden stopte juf Dicky met werken omdat haar gezondheid dit niet langer toeliet. Dicky blijft in onze gedachten als een fijne juf en een betrokken collega. We leven mee met haar gezin en wensen hen Gods troost en nabijheid toe bij dit zware verlies. Team, leerlingen en MR van CBS De Wissel College van Bestuur en Raad van Toezicht van Onze Wijs (Stichting voor PC/RK basisonderwijs in Middelburg/ Vlissingen) Vlissingen, 5 februari 2018 In alle bescheidenheid en aan de hand van God, heeft onze lieve moeder haar dierbaren moeten verlaten. Zij ruste in vrede. 7 Terneuzen, 18-03-1925 f Terneuzen, 05-02-2018 Familie Lauret Familie De la Ruelle Familie Cauvé Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank aan dr. Maenhout en de medewerkers van "De Blide" voor alle goede en liefdevolle zorgen die zij aan Els hebben gegeven. Correspondentieadres: Willem Alexanderstraat 1, 4561 JX Hulst De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden in het Monuta crematorium te Terneuzen. Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam... Wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en ouwe oma weduwe van Pieter Riekwel Axel, 26-4-1920 t Zaamslag, 6-2-2018 Corrie en Kees Corstanje-Riekwel Miechel en Peggy - Caitlin, Faye Ilse en Arno - Jordy, Jelle, Senne Bart en Thea - Raff, Mika Frans en Marjan Riekwel-Lippens Brian - Jesse, Roan Merel en Wim - Joy Iris en Björn - Fariëlle, Fiona Correspondentieadres: van Heetveldestraat 14 4543 AX Zaamslag De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 12 februari om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat in Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Molenhof', afd. Hoge Heule voor de lieve en goede zorgen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het bericht dat op 5 februari 2018 is overleden onze oud-medewerker en -collega Johan is 68 jaar geworden. Op 1 oktober 1973 kwam Johan in dienst van de raffinaderij als Oil Movements Operator. In november 1979 volgde de benoeming tot Head Operator. Deze functie heeft hij tot aan zijn pensionering in juni 2014 vervuld. We herinneren ons Johan als een betrokken en gemotiveerde collega. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42