corendon» Winterzon last minutes óf Zomerzon met vroegboekvoordeel 10 ZE AU Inclusive Kunuku Aqua Resort Het beste All Inclusive hotel op Curagao beoordeeld met een 8.8 corendon nl 023 75106 06 as BRIEVEN U kunt uw brief (maximaal 150 woorden) richten aan: lezersredacteur@pzc.nl of per post aan Lezersredacteur PZC Postbus 5046 4380 KA Vlissingen 08801-30210 Wegenbelasting We gaan er op vooruit. Garantie tot na de verkiezingen. Dit zei Rutte na de bekendmaking van zijn kabinet! Inmiddels is de zorgpremie met 6 euro per maand verhoogd en stijgen de ge meentelijke lasten met 3 procent. De wegenbelasting in Zeeland (17 januari) gaat met 15 euro per jaar omhoog, omdat de provincie 10 miljoen euro misloopt. De btw gaat van 6 naar 9 procent en de accijns op de benzine stijgt. Als je in Zeeuws-Vlaanderen woont, mag je door een toltunnel. De Belgen willen tol invoeren. Ben benieuwd als het pensioen binnen is hoeveel ik er op vooruit ben gegaan. Als straks alle wo ningen energieneutraal zijn, ie dereen zonnepanelen heeft en elektrisch rijdt, waar haalt de po litiek dan zijn inkomsten van daan? Gebakken lucht gezuiverd en in flessen, want helemaal schoon is de lucht die we nu bin nenkrijgen ook niet en dan een heleboel accijns erop. Kassa! A. de Waele H. Dunantstraat, Koewacht Tunnel Ik lees over over de slechte ver lichting in de Westerscheldetun- nel (24 januari). Vreemd dat er ie mand kennelijk op de verlichting wil besparen. Vanuit Terneuzen na het oversteken van de N61 richting Westdorpe - en omge keerd de eerste rotonde richting Terneuzen - is het aardedonker. Waarbij je dan nog verblind kan worden door tegemoetkomende auto's. Heel gevaarlijk en erg ver velend. Bovendien is dat stukje nog eens een racebaan ook. Maxi mum 80 wordt massaal gene geerd en de turborotonde lijkt de ideale manier om je rijkunsten te demonstreren door iedereen voorbij te scheuren. Zo te zien heeft de bedenker van dat punt er een eigen visie op na gehouden. Op dat stukje zou een lasergun genoeg opbrengen om wat meer lichtpalen te zetten. H. Gericke Singel 65, Westdorpe Burgemeester De burgemeester (30 januari) valt tijdens vergaderingen om de ha verklap in slaap. In zijn bureau ligt een fles drank. Op een perso neelsbijeenkomst toont hij grensoverschrijdend gedrag; hij graait naar borsten en billen. Kan iemand mij uitleggen waarom deze burgemeester in aanmerking komt voor een ver- trekregeling in de vorm van tien jaar wachtgeld? Huub Breijaert De Sluys Kreek 28, Hulst Verkiezingen Het 'boycotten' van raadsverkie zingen is een een slecht advies! Niet stemmen is niet mee praten. Het is beter de komende verkiezingen in Middelburg wel te gaan stemmen. In 2014 werd de winnaar door drie partijen, die al jaren de coali tie vormen, uitgesloten voor de nieuw te vormen coalitie. Met aanvulling door twee andere par tijen lukte het toch. Men ging van 4 naar 5 wethouders en bij mo ties steunde men elkaar, zodat de stemverhouding altijd 17 tegen 12 is. Een niet gebouwde schouw burg van 30 miljoen, vele miljoe nen naar zwembad, Oranjeplaat en een te groot stadskantoor. De inwoners betalen meer ozb. De subsidies voor sportclubs, vereni gingen, kunst en cultuur en de kinderboerderij worden minder of zijn ingetrokken. Het roer moet om! Luister naar de inwo ners en zorg voor een ander en eerlijk bestuur. Geen vage toe zeggingen meer voor Arnemui- den (zwembad) of voor Nieuw- land (Trekdijk). Mijn advies: niet boycotten, maar stemmen en af straffen. H.JSeijbel Fazantenhof 176, Middelburg Duinhoevepad De gemeente Schouwen-Duive- land heeft een toeriste enkele tienduizenden euro's betaald (26 januari) na haar val op het steile Duinhoevepad in Burgh-Haam- stede. Daar gebeuren in het sei zoen bijna dagelijks kleine en grote ongevallen. Van mensen die de waarschuwingsborden nege ren zou je nog kunnen zeggen 'ei gen schuld dikke bult'. Ook als men deze waarschuwing in acht neemt kan men gemakkelijk val len. E-bikes zijn door de accu achterop topzwaar. Als men lo pend de helling opgaat met de fiets aan de hand dan steigert deze vaak en valt op de eigenaar. Ik ben regelmatig getuige van dergelijke ongelukken en zie ze ook gewoon aankomen. Dit pad moet worden aange past. Mails aan raadsleden de af gelopen jaren leidden niet tot re actie of laconieke antwoorden. Men doet voorkomen dat er geen goede oplossing is: die is er wel. Het bestaande pad verwijde ren en in dit tracé een diepe gleuf maken. Jaap den Hollander Deltaweg 17, Haamstede 7 DAGEN NU VANAF VROEGBOEK v KORTING y VERTREK FEB&MRT /SORA^ donderdag 8 februari 2018 Fietsers worden gewaarschuwd voor de steile helling op het Dui hoevepad in Burgh-Haamstede. foto dirk-jan gjeltema GELDIG T/M Februari Maart Zonnig Curacao e50 Klimaat Gem. maximum Gem. aantal uren Curagao temperatuur zon per dag Curagao/Smt Wilhbrordus Vertrek apr. €899 Vertrek mei €799 Vertrek juni €799 Vertrek juli €999 LET OP... BESPAAR NOG MEER! Onze prijsknallers zijn inclusief KLM-vlucht. Dus je mag GRATIS 23 kg bagage meenemen en je betaalt aan boord NIET EXTRA voor maaltijden drankjes en het personal entertainmentsysteem! Gratis shuttleservice naar Willemstad diverse stranden Buffet- &ala carte gerechten Meerdere zwembaden met glijbanen Kinderactiviteiten door het animatieteam Gratis wifi op het gehele resort Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 7 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. De extra vroegboekkorting geldt per boeking en is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt. Druk- en zetfouten voorbehouden. Unieke All Inclusive Robo Bar Ruime appartementen en kamers Kunuku's Hut voor cocktails snacks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 38