Ovsrlsdau Ju blatuofiiiu) mensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Q IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 13 Wilhelmina Helena Risseeuw-Becu In liefde Wel uit het oog, nooit uit het hart. Jan van Strien 6-1-1937 13-2-2018 Bep van Strien-Koekkoek Peter en Marjan Nathalie, Natascha Cor en Eline Chrissy, Jamy, Kimberly, Megan Jan jr. - in herinnering - Jacqueline en Sander Davey-Joe, Nina, Justin Stuvesande 642 4532 MN Terneuzen De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 februari om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Zoals de dag uit de nacht treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft. Mien Groede, 16 oktober 1934 Ko Herrebout Claudia Opa 'tot ziens' Nathalie, Natascha Chrissy, Jamy, Kimberly, Megan Davey-Joe, Nina, Justin Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het onverwacht overlijden van onze 'Baas' Bakker jan oprichter van Bakkerij van Strien Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Medewerkers Borgesius-Bakkersland Terneuzen woensdag 7 februari 2018 kijk ook op Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder en onze lieve oma weduwe van Piet Risseeuw t Breskens, 5 februari 2018 Poortugaal: Carlien en Rutger Lars Nienke Joost Correspondentieadres: Mr. P.C. Vermaatlaan 11, 3176 XC Poortugaal De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 12 februari om 13.30 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Geschokt zijn we door het zo plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Wij wensen Lia, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur en leden Christelijk Mannenkoor Zeeuws Vlaanderen 7-2-2013 7-2-2018 Al 5 jaar moeten wij jou missen papa en mama 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op likeonsop Twitter Facebook COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45