Maria Wisse-Davidse Liesbeth Tuankotta - Sinay Anneke Sinaij-Franciscus op [Jansen .nl FAMILIEBERICHTEN 13 Maria Geertruid Pots-Visscher COLOFON Familieberichten Bernardus Willibrordus Maria Neve Bennie Fabienne Margaretha Petrus Maria Neve-d'Hooghe dinsdag 6 februari 2018 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Hulst: Fabiënne Hulst: Hannelore Neve Naomi, Kiara Hulst: Jessica en Pascal de Detter-Neve Brandon 4 februari 2018 De Butstraat 50, 4561 LV Hulst U kunt afscheid nemen van Bennie in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie in besloten kring volgt. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank aan dr. den Ouden, dr. Stitzinger, dr. Heijens en het personeel en de vrijivilligers van Wilg 2, voor de liefdevolle zorg. Als ik de dingen niet meer iveet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben, denk dan aan de weg door mij gegaan. Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Na een rijk en voltooid leven nemen wij afscheid van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder, zus en tante weduwe van Cornelis Wisse Sint-Laurens Middelburg 13 december 1925 2 februari 2018 Nel en Simon Edward en Dylan Richard en Cindy Neli t en Kees t Maaike en Jan Joris Corien en Koen Fien en Lize Corrie en Chico 'i' Ineke en Ivo Ko Davidse Neven en nichten C orre spondentieadres Kruitmolenlaan 212, 4337 KX Middelburg De crematie zal plaatsvinden op maandag 12 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samenzijn. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe van Hans Pots Geboren te Kruiningen op Thuis overleden te Goes op 6 november 1926 2 februari 2018 In herinnering Truus Rijn-Visscher Rinus Rijn Den Haag Janneke Rijn Zoetermeer Coen Rijn en Daisy Yocorn Bergen Jan Visscher Annie Visscher-Hollemans Bergen Han en Jacqueline Visscher Noord-Scharwoude Marinette Visscher en Joost Matulessy Kleinkinderen Onze dank gaat uit naar de toegewijde zorg van de dames van Allévo en Zeeuwse Zorgmensen. Correspondentieadres: Hoogeveenlaan 8K, 2545 TR Den Haag Tevens: janneke.rijn@gmail.com 06-11211125 De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 10 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Bahwa Tuhan itulah gembalaku, maka tiada aku akan kekurangan suatupun. Dibaringkannya aku pada tempat jang banjak rumputnja dan dihantaranja aku perlahan-lahan kepada air jang tenang sekali. Mazmur 23 1 en 2 De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren. Psalm 231 en 2 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat onverwachts dooi de Heere uit ons midden is weggenomen mijn altijd opgewekte en lieve vrouw, onze fantastische, zorgzame moeder en trotse oma Poerworedjo (Indonesië) t Middelburg 7 augustus 1930 1 februari 2018 J. Tuankotta John Bert Frank en Sandra Jamiro, Nadeche Erwin Thymen Waalstraat 42 4335 KN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 7 februari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De vertroostingdienst wordt gehouden op donderdag 8 februari om 20.00 uur en de uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 febmari om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal de teraardebestelling plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in wooncentrum Tabadila, Rijnstraat 20 te Middelburg. Veilig in Jezus 'armen, veilig in Jezus 'hart. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma, ojang en zusje Weduwe van Elia Sinaij sinds 2 september 2009 Bandung, t Middelburg, 10 augustus 1931 2 februari 2018 Jolanda Eli en Edith Stans en Tom Ine en Hans Kleinkinderen en achterkleinkinderen Tante Joke Franciscus en oom Amold Bluesroute 94 4337 WD Middelburg Wij bedanken de medewerkers van Tabadila en Toorenhuis voor de liefdevolle zorg. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zondag 11 februari van 13.30 tot 15.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De Malam penghiburan (vertroostingsdienst) wordt gehouden op maandag 12 februari om 20.00 uur en de uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 13 februari om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal de teraardebestelling plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45