OysrJsilai) 12 FAMILIEBERICHTEN Hubertus Maria Everhartz Jan Staal Jannis Dirk Jansen Jan Liza de Paepe - de Wever Q fïlensen inq.nl Janny Duinkerke-Fraanje Het is tijd, ik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen, hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt, en de hele wereld nieuw is, kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorgzame broer, schoonbroer, oom en neef Huub 25 -05 - 1949 Den Haag 102-02-2018 Temeuzen Sas van Gent: Willem Axel: Mario en Rens Heerlen: José en Jan Kerkrade: Frans en Alma Neven en nichten Familie Everhartz Familie Ladeur Onze dank gaat uit naar de Buurtzorg Sas en Zorgsaam Temeuzen. Sas van Gent, 2 februari 2018. Hummelstraat 5, 4551 TC De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 7 februari om 13.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u voorafgaand aan de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Huub ligt opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u dinsdag 6 februari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. U kunt ook online condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ko Herrebout Ko Herrebout Ko Herrebout Gelukkig wie wonen in uw huis, gedurig mogen zij u loven. Psalm 845 Voor ons onverwacht nam de Heer van leven tot Zich zijn kind, onze broer Ko Herrebout Met dankbaarheid zien we als gemeente terug op wat hij heeft mogen betekenen voor de gemeente, met name in zijn dienst als diaken. Wij wensen Lia, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Namens kerkenraad en gemeente van de GKv Terneuzen, Dinand Krol, predikant Jan Vos, scriba 5 februari 2018 De strijd is gestreden, het ieed is geleden angst, pijn en verdriet voor eeuwige vrede... Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij heeft ondervonden in WZC Coensdike, afdeling de Parel, delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze pa, schoonvader en opa echtgenoot van Annie Marie Dieleman Aardenburg, 28 oktober 1934 t Aardenburg, 4 februari 2018 Aardenburg: Annie Jansen-Dieleman Oss: Dirk en Marion Rutger, Marnix, Veerle, Levi Philippine: Jaap Mandy Aardenburg: Bart en Cindy Robin, Niels Reinaertstraat 21, 4527 CA Aardenburg U kunt afscheid nemen van Jan in de stiltekamer van WZC Coensdike, Gaaiperswei 1 in Aardenburg, op donderdag 8 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 februari om 14.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condo leren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Albert de Paepe Groede, 25 juni 1916 f Uzendijke, 4 februari 2018 Oostburg Piërre en Ria de Paepe - Mes Danny Ronny en Sabrina Dominique - Esther Berry en Michelle Trevor - Jolene - Mylene Wendy en Ivo Oostburg f Willy de Paepe Oostburg Emmy en Alfons van Opdorp - de Paepe Peter Tom - Lisa - Eva - Matthew Johnny en Sonja Esmée - Joey - Mike - Alysha Corre spondentieadres Emmy van Opdorp - de Paepe Finlandstraat 6 4501 KH Oostburg Onze dank gaat uit naar Dr. Peeters en het verplegend personeel en alle medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum Emmaus te IJzendijke voor de goede verzorging die ze heeft mogen ontvangen. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Met droefheid hebben we kermis genomen van het overlijden van mevrouw Annie van Overloop-de Sutter Wij wensen Theo en familie strerkte toe met het verlies. 4 februari 2018 namens het personeel Van Overloop BV Aardenburg kijk ook op De Heer heeft tot Zich genomen in Zijn heerlijkheid onze lieve (schoon)zus Familie Fraanje Van de ene op de andere dag is je wereld ingestort, terwijl iedereen en alles doorgaat staat jou leven stil... Mijn liefste, onze papa, onze opa, moegestreden, is niet meer. echtgenoot van Caroline Lokhorst 13 oktober 1948 26 januari 2018 Caroline Staal-Lokhorst Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt t.a.v. familie Staal Kokkeldreef 1, 4533 DD Terneuzen Geheel volgens de wens van Jan heeft de herdenkingsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, in besloten kring plaatsgevonden. Ga met God en Hij zal met je zijn, tot wij weer elkaar ontmoeten, in zijn naam elkaar begroeten. Ga met God en Hij zal met je zijn. Lied 41 6:4 Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Lia van de Velde Terneuzen, 8-12-1941 t Terneuzen, 4-2-2018 Lia Herrebout-van de Velde Herman en Arianne Herrebout-Drijfhout Esther V jako Wim Korine Sonja en Pim Pijpelink-Herrebout Elmar en Annemiek Robin en Shannon Nynke en Yarno van Brakelstraat 1 4535 AE Terneuzen Vrijdag 9 februari is er van 9.45 -10.20 uur gelegen heid de familie te condoleren en om afscheid van Ko te nemen in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levensbron'. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u welkom. Mijn tijden zijn in Uw hand Op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht, nam de Here uit ons midden weg onze lieve broer, zwager en oom We wensen Lia, haar kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Hoek: Pietenjannie Riek en Ko Jannie en Jan Lien en Jan Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer Vooral het laatste halfjaar heeft Ko veel voor ons betekend als ondersteunende oproepkracht. Wij zullen zijn optimisme en grote interesse in het transport missen en wensen zijn echtgenote en naaste familie heel veel moed en sterkte toe. Directie en medewerkers A.C. Rijnberg transportservice b.v. Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44