mfifi Over Jaden 25 FAMILIEBERICHTEN JuUlÉÜ/fJ IHK5S COLOFON Familieberichten Q Mensen inq.nl van Jole:| jGerard en Mien Gelderland Zover wij konden, zijn we met je meegegaan, de laatste fase heb je alleen doorstaan. Geestelijk ben je tot het einde bij ons gebleven. Een voorbeeld heb je ons gegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Pa, je hebt het goed gedaan. Na een leven vol van energie is op 88-jarige leeftijd van ons heengegaan onze vader en lieve opa Frangois Zegers weduwnaar van Suzanna Dieleman t 8-3-2016 Zaamslag, 20-1-1930 t Terneuzen, 3-2-2018 HoekFrits en Karin Sander Zaamslag Ad en Jacqueline Charity Chelsy Terneuzen Linda en Werner Thomas Evert Sint Jansteen Wim en Marion Glenn Jaimy correspondentieadres: Kasteelstraat 16 4543 DB Zaamslag Vrijdag 9 februari is er van 9.45 -10.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de uitvaartdienst aanvangt. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats. Hierna bent u van harte welkom in 'De Rank', Zaagstraat 2. Donderdag 8 februari is ervan 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wij bedanken iedereen die hem de afgelopen tijd zo goed heeft verzorgd. Wegens het overlijden van onze oud-directeur Frangois Zegers z zal Bouwbedrijf Zegers Zaamslag b.v. vrijdag 9 februari de gehele dag gesloten zijn. Algemene kennisgeving Mama, dank om wat je was Je blijft altijd in onze gedachten Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, hebben wij thuis afscheid moeten nemen van mijn lieve wouw, moeder, schoonmoeder en oma Annie Clementia Edmonda de Sutter echtgenote van Theo van Overloop t Aardenburg, 2 februari 2018 Sint Kruis, 28 juli 1940 Aardenburg: Theo van Overloop Schimmert: Nicole en Jos Tillmanns-van Overloop Carsten Aardenburg: Karin en Miel van Bellegem-van Overloop Frederik Roderick Varsenare (B): Sandra van Overloop Laurens en Melissa Mathias Cédric Aardenburg, 2 februari 2018 Beekmanstraat 6,4527 GA Aardenburg Dank aan allen die haar met liefde verzorgd hebben. De uitvaartviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 7 februari om 10.30 uur in de r.-k. parochiekerk Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis, in besloten familiekring, plaatsvinden op de begraafplaats aast onze boerderij op de Paardenmarkt te Aardenburg. Mama is thuis. Enkel schriftelijk condoleren. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Johanna Francina Potter-Boogert sinds 7 februari 2003 weduwe van Marinus Cornelis Potter in de leeftijd van 76 jaar. Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Yerseke: Mart en Lian Potter - de Koeijer Janine Maurice en Sanneke Justin, Gijs Arjen en Nigel Schore: Kees en Jacqueline Potter - Landman Goes, 2 februari 2018 CorrespondentieadresS teenweg 19 4423 AL Schore De rouwdienst wordt D.V. woensdag 7 februari om 13.30 uur gehouden in het Dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en artsen en verpleegkundigen van het ADRZ te Goes, afd. I.C. Leen Vet Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader, grootvader en overgrootvader George Karei van de Voorde Uw betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Roos van de Voorde-van Driessche Marty en Jan Raas Brigitte cn Ferdy van Campen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, februari 2018 kijk ook op maandag 5 februari 2018 Jop 5 februari 2018 zijn onze ouders, grootouders 60 jaar gehuwd! Namens deze: Kinderen en kleinkinderen Antoniusstraat26 4587 CP Kloosterzande KJtMLHBn - SS 7 Na een mooi leven is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Sliedrecht, 4-8 -1932 Terneuzen, 3-2-2018 Corrie Vet-Bakker Gré Maasland - in herinnering - William Vet en Anita Vreeken Frida Heijne - in herinnering- Wim en Mariska - Fenna, Sem Lienke Freija en Boudewijn Eric Vet Esther en Corné Joziasse-Vet Lindy en Ramon Dairon Veer 2 4543 NH Zaamslag Woensdag 7 februari is er van 16.00 - 17.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25