üi/sr leden 26 FAMILIEBERICHTEN Janneke Jacoba Maria Casteleijn Wouterina Torn-Breederveld Paula Maria Adam-Baert Louis (A.P.F.M.) van Hasselt Q Mensen inq.nl Jenny George Fran^ois Alouis van Opdorp Bram van Drongelen Miek Abrahamse Joseph Alphonse Adam Margaretha Slabbekoorn - Hoek van Dijke kijk ook op zaterdag 3 februari 2018 Tot ons verdriet stellen wij u in kennis dat, na een ongeval en kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan 6 april 1934 Bergen op Zoom 30 januari 2018 echtgenoot van Els (E.M.J.) van Hasselt - Mazairac Rucphen: E. van Hasselt-Mazairac Etten-Leur: Blanca van Hasselt Den Haag: Marie-Cécileen Frans van der Leeuw-van Hasselt Op dinsdag 6 februari vindt om 11.00 uur een Eucharistieviering plaats in de Sint Gertrudiskerk, Grote Markt te Bergen op Zoom. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging C. van den Boom Aletta Jacobsstraat 8, 4623 ZB Bergen op Zoom Enige en algemene kennisgeving Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn stille dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor wat ze voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderke", van ons is heengegaan, mijn zus en onze lieve zorgzame tante weduwe van 27 - 04 Sluiskil 1932 1 30-01 -2018 Westdorpe Familie Casteleijn Familie van Opdorp Philippine, 3 februari 2018. Corr. adres: Familiehuis De Geslootene Boom Kleine Markt 5-6 4551 BG Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden, waarna we Jenny te rusten hebben gelegd bij George op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God. Efeziërs 2:8 De Here heeft opgenomen in Zijn heerlijkheid onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 26 mei 1996 weduwe van Klaas Torn Vlaardingen, 29 december 1919 f Goes, 1 februari 2018 Kapelle: Tiny en Koos Oggel-Tom Marco en Wendy Oggel-Verspeek Tom. Mees Erik en Natasja Oggel-van den Brink Mathijs en Yvette, Jorick, Stijn, Lieke Theo en Marjolein Oggel-van Dijke Kim en Marco, Vera en Martijn, Yvo Zaamslag: Liesbeth en Joop Dees-Tom Wouterien en Johan van Westen-Dees Gerdien en Arnoud, Mace, Lizzy Pim en Kirsten, Jeroen en Esther Ab en Marja Dees-Jansen Anniek, Iza, Jolijn Klaas-Jan en Dineke Dees-Bottinga Veerle, Jan-Willem, Jop Hasselt: Woutrien en Hans Kuiper-Tom Jolanda en Arjan Gerrits-Kuiper Nout, Rosa, Lieve Wouter en Hanneke Kuiper-de Bruijn Levi, Jonne, Hugo, Noortje Karei en Klarie Kuiper-Bosma Sem, Nina, Abel, Joris Francisca en Bart Schreurs-Kuiper Louk, Morris, Saar Kampen: Leendert en Mieke Tom-van Westen Rik Tom Marleen en Rcné van der Horst-Torn Matteo, Ebba Sabine en Rick de Jong-Tom Onze dank gaat uit naar de medewerksters van SVRZ Erasmuspark voor hun kundige en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Conferencestraat 40,4421 DS Kapelle. De dankdienst van Woord en gebed voor haar leven wordt D.V. gehouden op woensdag 7 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt (Ontmoetingskerk), Kornetstraat 4, 4462 MV Goes (tegenover ziekenhuis ADRZ). Voorafgaand aan de samenkomst is er van 12.30 uur tot 13.15 uur gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Na de dankdienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1, 4421 PJ Kapelle. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons medebestuurslid Het bestuur denkt met dankbaarheid terug aan de vele jaren dat hij zijn inbreng in het bestuur heeft gehad. Sterkte toegewenst aan zijn vrouw, kinderen en moeder. Namens het bestuur Protestants - Christelijke Stichting voor Senioren AXEL Wij hebben vernomen dat onze TANTE MIEK is overleden Wij willen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toewensen de komende tijd. Ella en Giel Liesbeth en Jan Pieter en Elna ,Tim en Britt Willeke en Abco Bo Joël Lisanne en Björn 31 Januari 2018 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, oma en kleine-oma echtgenote van Koewacht, 28 april 1930 t Terneuzen, 28 januari 2018 Axel Joseph Adam Wageningen: Linda en Irma Terhole: Rosita en Robby Anki en Inge Axel: Rudi en Emma Eugenie en Jules En achterkleinkinderen De Weistede 91, 4571 KX Axel Volgens de wens van ma heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Omringd door haar kinderen die haar lief waren is, na een kortstondige ziekte toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Willem Slabbekoorn 111-12-1989 Batavia, 4 februari 1939 Terneuzen, 1 februari 2018 Temeuzen: Terneuzen: Terneuzen: Kruiningen: Carla en Willie Kaijser - Slabbekoorn Wim en Irene Rik en Jochem Job en Justa Chris-Jan Slabbekoorn Edwin en Florence Slabbekoorn - de Jong Mathew Jordy Nanda en Jan Komejan - Slabbekoorn André en Emese, Lisa Marga en Jan-Willem Correspondentieadres: IJsselstraat 22, 4535 GT Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 februari om 11.00 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. U kunt afscheid nemen van Greet voor de dienst van 10.30 tot 10.45 uur in bovengenoemde aula. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer behorend bij de aula van Monuta. Onze speciale dank gaat uit naar Team ZorgSaam De Veste en Team SVRZ Maxima, woning 3A en 3B voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62