ARDUIN TWEAKERS .NET/PRIGEWATGH GEUPDATE ZODAT JE HET GOEDKOOPSTE UIT BENT LEES HET OP\Tv tweakers Verpleegkundige Supportwerker Supportwerker BOPZ Supportwerker Behandelcentrum Supportwerker Werken en Leren Persoonlijk Regisseur Zorgintensief Persoonlijk Regisseur Wonen Persoonlijk Regisseur Werken en Leren Scelta Products is een jong, dyna misch bedrijf gespecialiseerd in het produceren van gepaneerde, diep gevroren snackproducten. Vooral onze gepaneerde champignons en uienringen vinden wereldwijd hun weg naar onze klanten. Met moder ne productielijnen en onder strenge kwaliteitsnormen werken wij, in 3-ploegendienst, met een vast team van enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Financieel Administratief- medewerker (m/v) 20 uur Takenpakket: Functie-eisen: Geïnteresseerd in deze functie? Stuur voor 28 februari 2018 per e-mail je sollicitatiebrief met cv naar werk@sceltaproducts Arduin is volop in ontwikkeling. Er wordt geïnvesteerd om de organisatie verder te professionaliseren en in kwalitatieve en kwantitatieve zin te versterken. Wil jij hier een bijdrage aan leveren? Dan zoeken wij jou. Bij Arduin kom je direct in vaste dienst. Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken wij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Hierbij wordt uiteraard klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Voor onze afdeling Bestuursondersteuning zoeken wij een adviseur algemeen bestuur/kabinet Voor 21,6 uur per week Functie Je vervult een adviserende en informerende rol voor het bestuur. Een substantieel onderdeel daarvan is het schrijven van speeches voor de burgemeester en de overige leden van het college. Ook organiseer je bijeenkomsten en herdenkingen en treed je op als ceremoniemeester. Profiel Als adviseur/medewerker kabinet beschik je minimaal over een HBO opleiding. Je hebt tevens uitstekende communicatieve vaardigheden, een goede pen en affiniteit met protocollaire aangelegenheden. Aanbod Maximaal 4.225,- bruto per maand (functieschaal 10). Salarisbedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl Wij zijn per direct op zoek naar een parttime financieel administratief medewerker. Als financieel administratief medewerker zal je met name werkzaamheden verrichten t.b.v. de crediteurenadministratie, zoals het verwerken van inkomende facturen en het gereed maken van de betalingen. Verder behoren controle op de administratieve verwerking van de in- en uitgaande producten en het maken van diverse overzichten en aansluitingen ook tot je taken. Digitaal verwerken van inkoopfacturen m.b.v. Scansys Verzorgen van betalingen Verwerken van bankmutaties in Exact Globe Controleren van het grootboek en het boek en van journaalposten in Exact Globe Controleren administratieve verwerking in- en uitgaande producten Maken van diverse aansluitingen/overzicht en t.b.v. de 4-wekelijkse afsluiting Verzorgen van BTW-aangiftes Diverse voorbereidingen t.b.v. de 4 wekelijkse afsluiting Om in aanmerking te komen voor deze functie vragen wij het volgende: Een afgeronde MBO opleiding richting bedrijfsadministratie/financieel Ervaring met het werken in Excel Enige jaren werkervaring in een functie op financieel administratief gebied Accurate, flexibele werkhouding en goed in teamverband kunnen werken Meer informatie vind je op: arduin.nl/ikwilwerkenbijarduin Stuur je briefen CV naar ikwilwerken@arduin.nl voorinensin door mensen Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de week kranten van de Persgroep Distributie. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? reclameverspreiding@persgroep.nl www.folderverspreidingpersgroep.nl De Persgroep Distributie is onderdeel van de Persgroep Nederland. DE PERSGROEP NEDERLAND Scelta Products B.V. Weihoek 3, 4416 PX Kruiningen T 0113 -396 000 www.sceltaproducts.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32