rULTUUR 25 Americana gemengd met beats Maak je volgende vakantie bijzonder Nu volop vroegboekkorting Karin's Timberlake wilde het deze week nog steeds niet zeggen. 'We hebben ervan geleerd,' meldde hij slechts. En de koude oorlog met Jackson die naar verluidt tegen haar zin alle kritiek opving? 'Onze relatie is helemaal hersteld.' Nieuwe fase Er is Timberlake alles aan gelegen met een onge schonden blazoen te beginnen aan de nieuwste fase van zijn leven als popidool. Met een onberis pelijke show wil hij, een kleine vijfjaar na zijn laat ste en niet altijd overtuigende albumtweeluik 20/20, de aandacht volledig richten op zijn nieuw ste werkstuk: zijn vijfde solo-album Man of the Woods. Ook daarmee lijkt hij zich te willen profileren als popster voor heel het gezin. De albumtitel is de be tekenis van de naam Silas, de eerste zoon van Tim berlake en actrice Jessica Biel. Silas is, brabbelend, te horen op het nummer Young Man. Op drie an dere liedjes is ook de zangstem van Biel te horen. Op de plaat ontbreekt Can't Stop TheFeeling waarmee Timberlake een kleine twee jaar terug toonde nog steeds een niet te onderschatten kracht in de hitlijsten te zijn. Hij gaf met de song een mas terclass popsterrendom tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival in Stockholm in 2016. Niet veel later stond Timberlake in heel Europa op nummer één. Het is exact hetzelfde mechanisme waarop Timberlake op het gras van de Super Bowl hoopt. Zie hem lopen in de clip van het titelnummer van zijn vijfde album Man of the Woods. In houthakkers overhemd, rafelige jeans en stoere boots is Justin Tim berlake ineens een regel rechte 'American Joe'. De herinneringen aan de Michael Jackson-imitatie van zijn eerste album ]usti- fied (met megahits Rock Your Body en Cry Me a Ri vet) vervagen snel bij het horen van Timberlakes hommage aan zijn eigen roots in Tennessee. Met hulp van hippe producers als Timbaland en The Nep tunes poogt Timberlake de stereotiepe zuidelijke Americana te mengen met hedendaagse beats en syn thesizers. Voor die grensverleggende poging verdient Timber lake slechts lof. Vrijwel on vermijdelijk, maar even goed jammer is dat de re sultaten van het experi ment nogal variëren. Ope ner Filthy heeft inventieve beats, maar is net iets te braaf voor een echte vuige dancetrack. Hoogtepunten zijn de du etten met Alicia Keys (het lome Morning Light) en country-ster Chris Staple- ton. Op Say Something kleuren Timberlakes ge knepen vocalen plotseling heel fraai met Stapletons zanderige Nashville-stem. —Stefan Raatgever O Kleinschalige accommodaties Altijd inclusief: vlucht verblijf huurauto weg van de massa www.karinschoice.nl 020 - 44 99 470 Wil jij tijdens je vakantie weg van de massa op ontdekking gaan en zelf je tempo bepalen? Zoek je rust, ruimte en vooral geen gedoe? Kijk dan op www.karinschoice.nl zaterdag 3 februari 2018 Justin Timberlake - Man of the Woods Justin Timber lake verzorgt mor gen de halftime show tijdens de fi nale van de Super Bowl FOTO FILMMAGIC Spanje - Andalusië - la Vinuela Casitas Huetor Caribisch Gebied - Curacao - Willemstad Iguana Inn Appartementen Villa's met privé zwembad Boutique hotels Originele appartementen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25