O La douce France 6 INDE ETALAGE Waarom zou je je nek breken over rondslingerende jassen als er zulke kekke kledinghaken te koop zijn? Hieke Grootendorst geeft elke week klustipséneen inkijkje in haar leven als klusvrouw. Vandaag: radiator monteren 1. Kraan €14,95 per twee, Peleg Design Stuken Water 2. Rond 3. Goud €16,95, &k DE KLUSVROUW vrijdag 2 februari 2018 GO Alles in de haak Soms wil je een ver warming tijdelijk de monteren omdat je dan bijvoorbeeld de wand kunt stuken, behangen of schilderen. Je kunt dan gelijk van de gele genheid gebruik maken om de radiator liggend te schilderen. Een radia tor is zwaar, dus doe zo'n demonteerklus vooral samen. Een verwarming is ge vuld met water en heeft een aanvoer en afvoer. Op de aanvoer zit de draaiknop waarmee je hem aan- of opendraait en weer uit- of dicht draait. Het water wat eruit komt na ontkoppe len kan zwart zijn dus dek de boel goed af. €27,90, Muuto Regelmatig ben ik voor mijn werk in la douce France. Dat is ooit begonnen met een klant die een tweede huis heeft bij St. Tropez, jihaaaa! Met een klusbus vol materialen en de sleu tel van het huis reed ik er heen, richting l'aventure. Ik schilderde de luiken, oliede de houten vloer en deed nog wat klus sen. Kort daarna werd ik be naderd door een Neder landse vrouw die met pen sioen is en in Normandië woont. Of ik haar huis kon komen schilderen aan de buitenzijde. Ze heeft een vakwerkhuis; een struc tuur uit houten balken met daartussen leem. De bal ken moesten donkergeel en de leemvlakken licht geel. Trés beau\ Ze had een fantastisch gasten verblijf waar ik een eigen keukentje had. Voor mijn raam stonden koeien te grazen. Nu wil het toeval dat mijn nicht een hotel heeft in een klein plaatsje bij Parijs. 'Haar' dorpje staat bekend om de oor logsmonumenten en de vliegtuigindustrie, leder jaar ga ik erheen, afgelo pen december hebben we de bar aangepakt: heel veel hout en heel veel mu ren geschilderd, radiato ren verwijderd, gelakt en weer teruggeplaatst. En dan niet een paar maar een heleboel. In een hotel is alles veel en groot! FOTO EN ILLUSTRATIESTJITSKE SLUIS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50