5 Drukke weg voor de deur, maar wel een mooi huis pi KIJK VERGELIJK v-N'vi-- Het uitzicht is mooi. Ik geniet van regenbogen en zonsondergangen Iedere vrijdagavond maakt John snacks voor de buren. In Zierikzee gingen we Café de Biet in voor een borreltje, nu doen we dat in de keet op het erf. Ik mis de stad helemaal niet. We zitten hier centraal tussen de Aldi in Zierikzee en de Jumbo in Nieuwerkerk. Perfect." Keukentafel „We hebben flink geklust. De tuin was helemaal verzakt. Daar zijn drie wagens grond in gegaan. Boven is een dakkapel gemaakt, zodat we een ruimere slaapkamer hebben, en be neden hebben we een muur uitge broken. In de slaapkamer heeft John laag boven de vloer een raam ge maakt. Vanuit bed kijk je zo uit over het land. Heel gaaf. Ik vond het eerst te veel moeite, maar ben er nu heel blij mee. We zitten wat betreft klus sen aardig op één lijn. Een nieuwe badkamer, een toilet en een carport voor de boot moeten nog gerealiseerd worden. We hebben geen haast. De keuken hebben we eenvoudig, maar effectief opgeknapt: nieuw blad, tegeltjes en een ander fornuis. Ik zit graag aan de keukentafel. Dan maak ik mijn huiswerk voor de oplei ding die ik doe. Het uitzicht is mooi, ik geniet van regenbogen en zonson dergangen. En dan zit Ziva naast me op stoel naar buiten te kijken, dat houdt ze uren vol." VivalaVida „Het huis brandde ooit af en was ja ren een ruïne. In t988 is het her bouwd. Het enige dat nog oorspron kelijk is, zijn de kelder en keldertrap. Dat vond John leuk om zo te houden. De vloer is nog de originele granie ten. Ondanks dat hij al heel oud is, is het er droog. Hartstikke fijn voor de voorraad en andere spullen. In de zo mer blijft alles daar mooi koel. John vond dat het huis een naam moest hebben. Omdat hij een echte fan van Coldplay is, werd het Viva la Vida, naar het gelijknamige nummer. Leef je leven, betekent het. Dat past bij ons. Doe wat je wilt en kijk niet naar wat een ander doet." Even voorstellen TÉE. -- - vrijdag 2 februari 2018 Wilma en John Mauriks vielen voor de ruimte en de vrij heid. FOTO'S MARIEKE van verkeer 44 —Wilma Mauriks Wilma (56) en John Mauriks (54) zijn ge trouwd, maar hebben samen geen kinderen. Wilma heeft twee zoons uit een eerdere relatie, zij zijn het huis al uit. Ze hebben een hond, Ziva (3). John is kapitein van een pa trouilleboot bij het Ha venbedrijf Rotterdam. Wilma doet de oplei ding zorg en welzijn niveau 2 bij verplee ghuis Cornelia in Zie rikzee. Ook is ze man- telzorger voor haar moeder. Kerkwerve Adres: Taaijersweg 2 Prijs: €235.000 Bouwjaar: 1947 Kenmerken: Twee- onder-een-kapwo- ning met blokhut, tuinhuis, carport en berging. Perceel van 800 m2 eigen grond. Woning voorzien van zonnepanelen en in de woonkamer een houthaard. I -3 Renesse Adres: Rampweg 9 Prijs: €995.000 Bouwjaar: 1986 Kenmerken: In totaal negen kamers ver deeld over drie woonlagen. Gelegen op honderd meter van duinen en strand. Vrijstaande houten berging. Zierikzee Adres: Lange Blokweg 21 Prijs: €469.000 Bouwjaar: ong. 1929 Kenmerken: Stads villa met dubbele ga rage. Drie slaapka mers, twee aparte toiletten. Tuin op het zuidwesten met vrij uitzicht. Burgh-Haamstede Adres: Hogeweg 82 Prijs: €519.000 Bouwjaar: 1939 Kenmerken: Villa met vijf slaapkamers en aparte woonkeu ken. Eigen oprit met carport. Fraai aange legde tuin met veel groen en privacy. thPS.' afl«rgggTSwrv Burgh-Haamstede Adres: Noordstraat 34-36 Prijs: €585.000 Bouwjaar: 1914 Kenmerken: Heren huis met acht kamers en grote woonkeu ken. Op een hoek. Met 3670 m2 eigen grond. Grote garage en voormalige kerk/bollenschuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49