üi/arJailst] 14 FAMILIEBERICHTEN Adriana Maria Pik - Klompe Corrie Koster-Leunis Jozias Neuféglise Q fïlensen inq.nl Openb. 214-5a: En God zal alle tranen van hun ogen afwissen; en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch gekrijt, noch moeite zal meer zijn; want de eerste dingen zijn weggegaan. En Die op den troon zat, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Wij zijn intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat, na een kortstondig ziekbed, door de Heere is Thuisgehaald onze lieve vader en opa Johannes Steketee Johan 2 juni 1954 31 januari 2018 sinds 13 januari 2016 weduwnaar van Mieneke Steketee-Timmerman Yerseke: Jos en Mariska Steketee-van Oosten Joah, Britt, Noortje, Fleur Kapelle: Dianne en Bennie de Bat-Steketee Rosaly, Auke, Jelle Oostdijk: Adrian en Corina Steketee-van Zweden Sem, Kyan Kapelle: Annemarie en Jan Walhout-Steketee Lynn, Jesse De Ommegank 14 4415 AM Oostdijk Johan is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 3 februari van 15.30 tot 16.30 uur. De rouwdienst, geleid door ds. J.R. van Vugt, wordt D.V. maandag 5 februari om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Ingang via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige, kortstondige ziekte van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze zeer geliefde broer en zwager Johannes Steketee -Johan - in de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere de kinderen, kleinkinderen en ons allen in dit smartelijk verlies. Yerseke: Joh. Steketee (in liefdevolle herinnering) M. Steketee-Koster Yerseke: Chris en Anja Steketee-Boei Wemeldinge: Simon Steketee Yerseke: André en Monica Steketee-van der Reijden Yerseke: Peter en Annelies Steketee-de Keijzer Krabbendijke: Conja en Ad Meeuwsen-Steketee Oostdijk, 31 januari 2018 Met diepe verslagenheid en groot verdriet geven wij u kennis dat de Heere, na een kortstondig ziekbed, van ons heeft weggenomen onze zeer geliefde oom en collega. Mocht de Heere de (klein)kinderen en familie sterken in dit grote verlies en deze roepstem heiligen aan ons aller hart. (Ome) Johan Steketee Schipper op de YE 72 YE 70: Hans en Corné Steketee YE 170: Johnny Steketee en David van Stee Oostdijk, 31 januari 2018 Johannes Steketee Na een korte, ernstige ziekte heeft de Heere uit de familie kring weggenomen onze geliefde neef Johan Steketee in de leeftijd van 63 jaar. We bidden de Heere om Zijn ondersteuning en kracht, voor onze zus, de kinderen en kleinkinderen, om dit grote verlies te dragen. Oom Ad en tante Ria Koster Tante Ina Goud-Koster neven en nichten In liefde gedenken we degenen die hem en ons zijn voor gegaan. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa Jas echtgenoot van Francina Elizabeth de Reu 01 -05 - 1926 Schoondijke 30-01 -2018 Sas van Gent Sas van Gent: Francien Neuféglise-de Reu Philippine: Elly en Willy Matthijs Onze dank gaat uit naar Drs. Deleu, Team Extramuraal en afd. De Staak voor de goede zorgen. Sas van Gent, 30 januari 2018. Vier Ambachtenstraat 56, 4551 HB De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 5 februari om 14.00 uur in het crematorium te Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Jas ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 4 febmari om 14.00 uur afscheid van hem kunt nemen. U kunt ook online condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. kijk ook op vrijdag 2 februari 2018 Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zeer geliefde oom -ome Johan - in de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere de kinderen, kleinkinderen en ons allen in dit zware verlies. Johnny en Joan Hans en Maxine Patricia Maaike en Jermo Erwin (in liefdevolle Lizette herinnering) Irma en Jacco Corné en Linette Jojanneke en Stefan Andrea en Arjan Martine en Piet Han en (oliën Peet en Nellie Jacco en Elina Sander en Wilma Marianne en Constantine Joan en Jacqueline John en Esther Willemien en Arthur Christian en Else-Marie Marinda en Sjacco Lydia en Mart-Jan Caroline Mirjam en Ardjan Ardjan Paul Johannes (in liefdevolle herinnering) Ilse en Andries Ik verlaat de mensen die ik liefheb om degene die ik liefhad te ontmoeten. Op 26 januari overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Marinus Pik in de leeftijd van bijna 88 jaar. Jan Pik Wim (in herinnering) en Jolanda Pik - Mol Patrick Laguna Seca René en Monique Pik - van de Voorde Onze dank gaat uit naar het team van Ter Weel afd. Abbekindersehof 3 en Buurtzorg Goes Zuid voor de liefdevolle begeleiding. 1 februari 2018 Correspondentieadres: Kastanjestraat 97 4462 VC Goes De afscheidsbijeenkomst heeft op uitdrukkelijke wens van ma in besloten kring te Middelburg plaatsgehad. Geen bezoek aan huis. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God. Efeze 2 8 Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat de Here in Zijn grote liefde heeft Thuisgehaald onze lieve en zorgzame tante weduwe van Willem Koster in de gezegende leeftijd van 102 jaar. Cor en Lia Leunis Axel, 30 januari 2018 Correspondentieadres: Cor en Lia Leunis Oude Vaart 43 4537 CDTerneuzen De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op maandag 5 februari om 14.00 uur in de kerk van Evangelische Gemeente "De Kandelaar", Van Cantfortstraat 36 teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat28 teTerneuzen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ "De Vurssche", afdeling Spui, voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42