J? FAMILIEBERICHTEN 15 OvarJaderj Bram Fok Bram Fok s V familieberichten Q IHensen inq.nl A Julma Maria Adriana de Schrijver-Fruytier familieberichten Bram Fok Jacomina Jacoba Verpoorte - van Tatenhove Abraham Jan Andries van Drongelen - Bram - Petrus Franciscus de Schrijver Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 1 februari 2018 kijk ook op Wees niet verdrietig omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Dubbeldam, 2 december 1954 Brugge, 30 januari 2018 Mary Barry en Christa Viktor Jeroen en Rebecca Lange Heerenstraat 39 4507 BA Schoondijke De crematie vindt plaats op maandag 5 februari om 13:00 uur in crematorium De Blauwe Toren te Brugge, Zeelaan 2. Na de dienst nodigen we u uit om herinneringen aan Bram te delen in de Hoeve naastgelegen het crematorium. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bram was sinds januari 2014 werkzaam via Randstad bij Obrie Cleaning. Peter en Sonja Obrie Martijn Ooms, Linda Visser, Elise Cosijn en Owen Hermans De man van onze collega Mary. We gaan zijn persoonlijkheid en hulpvaardigheid heel erg missen. We wensen Mary en haar gezin heel veel liefde en strekte toe om dit verlies een plekje te geven. Team de Grote Kaasboer. Anne Jan, Bianca, Ellen, Grietje, Angeline en Jan Helaas hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Het is goed zo Na een mooi leven is toch nog onverwacht overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Pieter Jan Verpoorte 15 juni 1989) Axel, 3 juni 1929 Terneuzen, 30 januari 2018 Leiden: Alexander en Margrith Stuvesande 372, Terneuzen Correspondentieadres: van Baerlestraat 12a, 2332 AZ Leiden Zaterdag 3 februari nodigen wij u uit om in informele sfeer afscheid van haar te nemen. Tussen 10.00 en 10.15 uur bent u welkom in de koffiekamer van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Om 11.00 uur is de begrafenis. Hierna sluiten wij met u af in de koffiekamer. "Maar nu weet ik mij altijd bij U, U houdt mij aan de hand en leidt mij volgens Uw plan." Psalm 73, vers 23 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en mijn zoon echtgenoot van Maria Pieternella Oppeneer 4-12-1936 30-1-2018 Riet van Drongelen-Oppeneer Jan en Mellissa Jacky en Patricia M. van Drongelen-de Feijter Emmastraat 26 4571 LC Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 februari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. ledereen die de afgelopen jaren zorg aan hem heeft verleend willen wij daarvoor van harte danken. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat wij afscheid hebben genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 30 januari 2018 in de leeftijd van 98 jaar. Marleen en Antoine Michel en Natasja, Jordy en Saskia, Marissa Jac Willy t en Ria Dominique Eddy Dylan Jorin Jan en Christian Pascal Janniek en Inge Romy Correspondentieadres: Walmolenstraat 25, 45461 BE Hulst U kunt afscheid nemen van Julma in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 2 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius, Jacobus de Waalstraat te Lamswaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren op de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'de Baronie' in St. Jansteen voor de goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 51