13 ZARIA CLAUS- CASIMIR donderdag 1 februari 2018 GO De benjamin van het stel is prin ses Ariane. Met haar 10 jaar zit ze in groep 7 van de Bloemcampschool in Wassenaar. Voluit heet de jonge prinses Ariane Wilhelmina Maxima Ines, Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje- Nassau. Een van de peetouders van prinses Ariane is erfgroothertog Wil lem van Luxemburg. Met Valentijns dag kreeg ze nog een liefdes brief van de 9-jarige René w uit Tilburg. k y Gravin Zaria werd geboren in Londen. Inmiddels is ze 11 jaar, op 18 juni wordt ze 12. Zusje van Luana. Voluit heet de gravin Joanna Zaria Nicoline Milou Van Oranje-Nassau van Amsberg, Gravin van Oranje-Nassau Jonkvrouw van Amsberg. Zevende klein kind van prinses Beatrix en op 3 fe bruari 2007 gedoopt in Paleis Huis ten Bosch. Peetouders zijn onder an deren koning Willem-Alexander en prins Jaime de Bour- -. bon-Parma. j» Onze kroonprinses, en het op een na oudste kleinkind is prinses Amalia. Ze is 14 jaar, op 7 december wordt ze 15. Amalia is een snelle leerling en zit nu al in de derde klas van het Chris telijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag. Komend schooljaar maakt ze een profiel keuze. Amalia kreeg op 30 april 2013 tijdens de troonswisseling de titel Prinses van Oranje. Deze titel is alleen voorbehouden aan de troonopvolger. Het enige mannelijke kleinkind van prinses Beatrix is Claus-Casimir, gebo ren op 21 maart 2004 en dus bijna 14 jaar. Voluit heet deze enige mannelijke telg, zesde in de lijn van troonopvolging, Claus-Casimir Bernhard Marius Max graaf van Oranje-Nassau, jonkheer van Amsberg. Hij zit net als vader Con- stantijn en zijn ooms op het Vrij zinnig Christelijk Lyceum in I Den Haag. .^L\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 13