HERDENKING WATERSNOODRAMP 1953 kleintjesmarkt iim de buurt oo@ Geef De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad indebuurt.nl haar schoon drinkwater Rechtstreekse uitzending door NOS Programma Herdenkingsplechtigheid Watersnood 1953 Gemeente Schouwen-Duiveland Huis Tuin Bel de Vakman Kleine letters Groot bereik zoaC*, Op 1 februari 2018 is het 65 jaar geleden dat het Deltagebied en daarmee ook Parkeren Schouwen-Duiveland werd getroffen door de watersnoodramp. De centrale herdenking in Ouwerkerk bij het Watersnood-monument begint anders dan andere jaren om 11 uur. Ook worden er honderden belangstellenden verwacht. De herdenking, dit jaar georganiseerd in samenwerking met het Watersnoodmuseum, is zoals gewoonlijk openbaar, ledereen is van harte welkom. Prinses Margriet is bij de herdenking aanwezig in haar rol als erevoorzitter van het Nederlandse Rode Kruis. Ook minister van Infrastructuur en Waterstaat Cora van Nieuwenhuizen is aanwezig. De NOS besteedt met twee rechtstreekse uitzendingen aandacht aan de herdenking en aan het symposium dat 's middags plaatsvindt. Bij de herdenkingslocatie is geen parkeergelegenheid. De Weg van de Buitenlandse Pers is in de directe omgeving van het museum afgesloten. Omdat er veel bezoekers worden verwacht, is er een extra service. Pendelbussen rijden vanaf de parkeerplaats Nieuwe Stadsentree (het voormalige Onderdak) naar het museum. Op de parkeerplaats is plek voor 300 auto's. De bussen vertrekken tussen 9.30 en 10.30 uur. Beperkte parkeermogelijkheid is tevens bij het Strandje van Ouwerkerk (ook vanaf hier rijden (beperkt) pendelbusjes) en bij de Baalpapenweg. Donderdag 1 februari, 11.00 uur Welkom en aankondiging programma door ceremoniemeester Toespraken: burgemeester Gerard Rabelink en commisaris van de Koning Han Polman Voordracht winnaar gedichtenwedstrijd Voordracht ooggetuige Blazen Taptoe Een minuut stilte Zingen Wilhelmus, coupletten 1 en 6 Kransleggingen Voltooien project 1836 bloemen door kinderen en vrijwilligers van het museum Einde programma door ceremoniemeester omstreeks 11.30 uur. •a kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam SCHILDER-, Stukadoor- en Renovatiewerken €15,- p/u GSM: S 06-45 92 21 93 adverteren onder een rubriek www.zoa.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 57