üysrJadsn familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Pieter Frederik Guillaume Regoort Wim Cijvat Gerrit Martinus Kerkhof Willem Cijvat familieberichten Q IHensen inq.nl Geslachten gaan geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Psalm 90 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat is overleden onze lieve en onvergetelijke vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Henny Kerkhof - Rietveld f 2001 's-Gravenhage, 14 mei 1926 Middelburg, 27 januari 2018 Teteringen: Franka en Kees Veelenturf - Kerkhof Middelburg: Ton en Lia Kerkhof - Vinke Middelburg: Annelies en Henk Theune - Kerkhof Great-Yarmouth (Eng.): Aart-Jan en Margreet Kerkhof - Theune Utrecht: Martine en Joost Radstake - Kerkhof Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartzorg Firma A. H. Kerkhof Zn T.a.v. familie Kerkhof Groot Hertoginnelaan 227, 2517 ET 's-Gravenhage De afscheidsdienst wordt gehouden in de Hofpleinkerk aan het Hofplein 13 te Middelburg op donderdag 1 februari om 11.00 uur. De begrafenis in het familiegraf op begraafplaats Oud Eik en Duinen aan de Laan van Eik en Duinen 40 te 's-Gravenhage vindt plaats om ongeveer 15.30 uur. Er is gelegenheid tot condoleren en ontmoeten in de kerk na de dienst en in de ontvangkamer van de begraafplaats na de begrafenis. De laatste jaren woonde vader in verpleeghuis Willibrord te Middelburg. Daar is hij liefdevol en met geduld verzorgd. Heel veel dank daarvoor. Als de morgen zonder mij begint... Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Zierikzee, 16 maart 1940 Goes, 27 januari 2018 Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons betekend en gedaan heeft. J. Regoort-Wanjon Marijn en Erika Pieter Emma Lennart Timo Annicke en Matthijs Hannah Giel Nelis Mariekerkseweg 14 4365 NH Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 2 februari van 15:30 tot 17:00 uur in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke. Voordien heeft de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsgevonden. Na een werkzaam leven is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 77 jaar. Westkapelle Dé Cijvat-Willeboordse Erik en Johanna Daniëlle Jeroen en Anika Stijn Machteld en Michel Nora 30 januari 2018 Kon. Wilhelminastraat 17 4361 EC Westkapelle Wij nodigen u uit op zaterdag 3 februari om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle, waar wij Willem zullen begraven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wim Cijvat Familie Cijvat 30 januari 2018 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager, oom en neef Piet en Corrie Els René J. Willeboordse-Moens Op 15 januari jl. is op 61-jarige leeftijd overleden te Middelburg Irene Louise van Nimwegen De begrafenis heeft in besloten kring in Bergen op Zoom plaatsgevonden. Rectificatie De uitvaart van Jo/a/ma (hrrür i/ioz-y - y(si/ - weduwe van Andries van Wallenburg zal in besloten kring plaatsvinden. De mensen die een uitnodiging hebben gekregen zijn welkom. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN woensdag 31 januari 2018 kijk ook op Sarah COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45