üvsr ladan FAMILIEBERICHTEN 13 Jacobus Adrianus de Meij Q IHensen inq.nl Emma Marie Tanghe-van Dierendonck - Ko- Mathilda Maria Jansen van Rosendaal-de Block Tilly Anthonie Wilhelm Macaré Ton f (/arür /Wp Corrie Ars - de Krijger Eike Wilhelmina van Rijswijk Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa in de leeftijd van 84 jaar. Ovezande: Sophie de Meij-van Steenbergen Ovezande: Peter en Karien Ralf en Minoesch Alies en Robin Goes: Marjolein en Jacco Gavin Wemeldinge: Annemiek en Dieter Nina en Nicky Max Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van de SEH van het ADRZ te Goes voor de goede begeleiding. 27 januari 2018 Mr. Dr. Messtraat 17,4441 AV Ovezande Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 februari van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 2 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Na de uitvaartdienst is er in het dorpshuis 'Het Trefpunt' ook nog gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten hing plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je lieve zachte stem ik zal haar niet meer horen maar eeuwig zal ik weten ik ben uit jou geboren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan partner van Jo Vonck t eerder weduwe van Jan Jansen van Rosendaal St. Jansteen, 21 januari 1927 t Hulst, 27 januari 2018 Weert: Ed de Block St Jansteen: Ylona en Patrik van Osselaer-Vonck Lars, Sanne Correspondentieadres: Uitvaartcentrum DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst t.a.v. familie Jansen van Rosendaal U kunt afscheid nemen van Tilly in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 31 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 februari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging ontvangen. "Ik heb een mooi leven gehad" Verdrietig willen wij u laten weten dat is overleden weduwnaar van Leens Macaré - Zuurveen t 1 april 1999 levenspartner van Janny Kaptein f 18 juli 2017 Vlissingen, t Goes, 19 oktober 1933 27 januari 2018 Nelleke L Herminez - Macaré Ad L Herminez Roeland en Linda Ed Macaré Janneke Macaré - Cornelisse Mariëlle en Pleun; Milan, Niels en Laura, Peter Floris en Marjolein Dick Zwitser Marcel Zwitser en Istvan Miklós Correspondentieadres: Rosenburglaan 207 4385 KC Vlissingen Ton is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 3 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Thuis Als je de voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn. Als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn. Als je muziek hoort en het blijken engelen te zijn dan ben je niet heengegaan, maar naar huis gegaan. 16 dagen na het verlies van onze geliefde Wally, laten we in liefde gaan onze liever moeder en oma - 'n - weduwe van Andries van Wallenburg 30 december 1930 26 januari 2018 Met de gedachte dat jullie nu weer voor altijd samen zijn, en elkaar nooit meer moeten loslaten. Jaap (in liefdevolle herinnering) Corine en Dick Rebecca en Wesley Elize Correspondentieadres Breeweg 70,4335 AS Middelburg Op donderdag 1 februari zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Wij nodigen jullie uit voor de samenkomst om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats. Na de begrafenis zullen we samen nog wat drinken in de koffiekamer van de begraafplaats. dinsdag 30 januari 2018 kijk ook op Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Familie Ars Borssele, 28 januari 201S Mijn genade is u genoeg. 2 Korinthe 12:9 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij zolang haar liefde hebben mogen ervaren en dat wij erop vertrouwen dat zij bij haar Heer is Thuis gekomen. Op zondag 28 januari 2018 is overleden op de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie Eiko en Sjannie Gerritse correspondentieadres: Spoorbaan 14 4571 DZ Axel De afscheidsdienst, die geleid zal worden door Ds. Jan Verlinde en organist Ruud Baas, zal plaatsvinden op vrijdag 2 februari om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum 'De Haarhof', Haarweg la, 4505 NG te Gorinchem. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van 'De Vurssche', afd. Sassing, danken voor de liefdevolle verzorging van onze tante Eike. Het is goed zo... eindelijk rust. In alle rust is van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en oma-stoel weduwe van Gerard Tanghe Hoofdplaat, 6 februari 1933 t IJzendijke, 27 januari 2018 Terneuzen: Frans en José Tanghe-Dellaert Peter en Martine Fabiënne, Lieke Suzan V en Wouter Lauren Inge en David Leon en Oksana Correspondentieadres: Jacob van Lennepstraat 91, 4532 EX Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 5 februari om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Ook als u geen uitnodiging heeft ontvangen bent u welkom. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45