Oi/arJailsfi Nelly Janssen 24 FAMILIEBERICHTEN O fTlensen ng.nl Adrie Buying Irena Maria Hendrika de Poorter-van Waterschoot Ireen Godeliva Maria Margaretha van Poucke-Baute Niets kan ons scheiden van de liefde Gods, welke is in Jezus Christus, onze heer. Rom 8:39 Verdrietig, maar dankbaar voor datgene wat ze voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat na een paar maanden van moeilijke strijd overleden is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van 29-03 - 1930 Schinnen 126-01 -2018 Terneuzen Philippine: Wim en Els Kloetinge: Ria Sluiskil: Theo en Kam Klein- en achterkleinkinderen Philippine, 27 januari 2018. Corr.adres: Bastionstraat 12,4553 BH De crematieplechtigheid, waar voor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 2 februari om 12.00 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Op woensdag 31 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Nelly te nemen, in het rouwcentrum naast het crematorium. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve Oma Buying, Je zweeft zachtjes weg als een arend, om naar God te gaan. Een mooie reis voor jou is begonnen. We laten je los, met mooie herinneringen, die we koesteren in ons hart. Tot later lieve oma. Xxxjes Danny, Queenie, Amber, Rainaldo en Raphaël. Na jarenlange vriendschap hebben we met groot verdriet afscheid moeten nemen van Jan Bij de Vaate We zullen de mooie herinneringen koesteren, samen met de kinderen. Jaap en Trees Geleijnse Jeantine en Herman, Anou, Yuran Mascha en Willem, Amber, Wisse (rJ'aco/m//o (fyete/Yie/Za Tiny Zegers Maria Johanna Theresia Vaal Een lieve moeder, zorgzaam en ook sterk, stond altijd klaar, verzette bergen werk. Wat blijft is de herinnering vol warmte, dankbaarheid en waardering. Intens verdrietig, maar ook getroost door het geloof dat ze nu weer samen is met pa, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze liefste ma en oma weduwe van Josephus Felix de Poorter Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Hulst: Veronique en Perry Britt Barbara, Serge en kinderen Sinja en kinderen 25 januari 2018 Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 36, 4561 AE Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 30 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 31 januari om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. maandag 29 januari 2018 Mijn tijden zijn in Uw hand Ontroerd en verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame ma, oma, en over-oma sinds 1 6 september 1 963 weduwe van Hendrik Elias de Koeijer Zaamslag, 23-9-1923 t Zaamslag, 27-1 -2018 Zaamslag: Ko de Koeijer Terneuzen: Jaap de Koeijer -in herinnering- Lente de Koeijer-de Meester Axel: Pleunie en Jaap Buijze-de Koeijer Inge en André Koen, Teun -in herinnering- Monique en Germ Dez, Juul Ernstjan en Sandra Boaz, Sem, Lot, Joab Koepoortstraat 18 4543 AP Zaamslag Vrijdag 2 februari is er van 13.15 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna om 14.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Wingerd", naast de kerk. Ook als u geen uitnodiging heeft ontvangen bent u welkom. Verdrietig zijn wij door het bericht van het overlijden van echtgenote van onze predikant ds. Egbert Rietveld Dat Gods nabijheid en de mooie herinneringen aan haar, hem en de kinderen tot troost mag zijn. De Protestantse Gemeenten van 's Heer Abtskerke, Nisse en Hoedekenskerke Machteloos en met veel verdriet moesten wij toezien dat, na een oneerlijke strijd, die zij op positieve en dappere manier heeft gestreden, te vroeg van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en super-oma. echtgenote van Arnold Petrus van Leemput Hengstdijk, 20-10-1943 t Terneuzen, 26-1- 2018 Arnold Saskia en Paul Jlmi Jaimi en Katrien Wannes en Chiel Ron en Millie Jacobus de Waalstraat 3 4586 AD Lamswaarde Dinsdag 30 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Ria in uit vaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 2 februari om 10.30 uur in de H. Corneliuskerk, Jac. de Waalstraat 23 te Lamswaarde. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. In plaats van bloemen, graag een gift aan KWF Kankerbestrijding. Collectebussen hiervoor zullen aanwezig zijn in de kerk. Je moeder blijft je moeder. Je oma blijft je oma, eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 2012 weduwe van Lucien van Poucke IJzendijke, 28 juni 1931 IJzendijke: Frankfurt: IJzendijke: Breskens: t IJzendijke, 27 januari 2018 Ronnyt en Anneke Marleen Thomas en Elke, Alex, Nora Timothy Frank en Evelyn Oliver en Hyesun Chester Alasdair Luc en Regina Stephanie en Koen Nathalie en Niek Keivin Eric en Lilian Kim Correspondentieadres: Willem Tellstraat 12, 4515 EH IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 2 februari om 10.30 uur in de Heilige Barbarakerk aan de Europastraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24