Grote sterren bezorgen ouderen topavond 7 Het is een cadeautje waar heel wat ouderen een jaar lang naar uitkijken. Goud voor Oud is een all-in feest. Met muziek, show, dans en héél véél lekkers De zaal is opge warmd. De kop is er af. Met een spet terende elfde edi tie van Goud voor Oud kan het weekend bomvol Aemstie Alive beginnen. Grote sterren kwamen in sportcentrum Westerschou- wen voorbij: Imca Marina, Danny de Munk, Django Wag- ner, Rob de Nijs en Dennie Christian. Maar minstens zo sfeerverhogend waren de ster ren van eigen bodem: het Elly Geelhoed Ballet, een swin gende Frank Live en de 15-ja- rige Gwen van Oeveren. De laatste presteerde het om spon taan het podium op te stappen toen er even ruimte was. Met alleen haar stem zong ze het duizendkoppige publiek toe. Kilometers werden er onder tussen door leerlingen van Pontes Pieter Zeeman en een legertje vrijwilligers afgelegd. Met dienbladen vol lekkers. Presentatieduo Daniëlle van Tongeren en Marcel Willemse kletsten de boel aan elkaar. En de ouderen? Die genoten: de een zittend, de ander swin gend. In die laatste categorie vielen Janny Hillebrand (80) en Tonnie Lopatka (83) uit Zierik- zee. Beide dames waren niet van de dansvloer af te slaan. Mevrouw Lopatka vat het kort en krachtig samen. „Ik dans ge woon erg graag." Wilt u dit voorjaar genieten van een gloednieuw interieur? Bij Binnenuit Meubelen (De Jonge Hoek van Dijke) profiteert u alléén deze week nog van 25% showroomkorting! Dus 25% korting op zitbanken, fauteuils, bijzettafels, eetkamertafels en eetkamerstoelen, televisiemeubels en meer. Plan vandaag nog uw bezoek! WOONPLAZA vrijdag 26 januari 2018 Danny de Munk. fotos dirk-jan gjeltema Bij Goud voor Oud weten ze hoe je een feestje bouwt. Natuurlijk met de polonaise. Meezingen en -swingen, met het toetje nog op tafel. Rob de Nijs kreeg de mensen aan het luisteren. Spetterende elfde Goud voor Oud Esme Soesman Burgh-Haamstede Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 56 14 82 binnenuit.nl 9.000M2 INSPIRATIE >100 WOONMERKEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 59