5 Ook deze huizen hebben een tuin én een ligbad UHMflKrI KIJK VERGELIJK Ik woon hier nu 34 jaar en ga voor de volgende 34 als de vensterbanken en de haard- bank. Er ligt ook overal dezelfde vloer en nergens liggen drempels. Dat alles zorgt ervoor dat het ruimtelijk is. En weet je wat zo heerlijk is? Dat ik, als ik 's avonds thuiskom van mijn paard, lekker in mijn stoel voor de haard kan gaan zitten. Mijn werkplek is ook belangrijk voor me, want ik werk veel thuis. Vroeger had ik maar een kamertje, nu een volwaardige kantoorruimte. Er moeten nu alleen nog wat kleine dingen gebeuren. De tuin moet net zo overzichtelijk, strak en ruimtelijk worden als dat het hier binnen is. Ook mijn balkon moet nog ingericht worden. Ik heb alleen een fout gemaakt met de gordijnen, die zijn links te kort. De haardbank moet dus nog iets inge kort worden, zodat de gordijnen tot op de grond kunnen hangen. Misko pen zijn er niet, want ik heb over al les heel goed nagedacht." Tasja „Een pronkstuk ontbreekt nog. Er moet nog kunst toegevoegd worden, maar daarover ga ik in overleg met Els Burgers, een bevriende kunstena res. Zij gaat een schilderij maken van mijn paard Tasja, maar hoe en wat staat nog niet vast. Ik wil er voorzich tig mee zijn, want je moet aan de in richting niet te veel toevoegen. Er staat nu een schilderij uit Indonesië in mijn kast. Ik ben daar samen met mijn partner Koen tien keer geweest, we hebben veel gereisd samen. Dit schilderij staat voor een andere peri ode uit mijn leven, een periode waarin we veel bezig waren met rei zen en niet met wonen. We zitten nu in een andere fase. Het woord 'droomhuis' past niet echt bij mij. Het is mijn plek en die is verschrikkelijk belangrijk, maar als ik droom, gaat het bij mij over paarden en over dingen doen. Daar hoort deze plek zeker bij om op te laden, maar de grote dromen gaan bij mij over an dere dingen. Of ik mezelf nog zie ver huizen? Absoluut niet! Ik woon hier nu 34 jaar en ga voor de volgende 34." Even voorstellen vrijdag 26 januari 2018 [PM Marina Wisse heeft vorig jaar het hele huis aange pakt. Aleen de bui- tenburen en de trap bleven staan. FOTO'S MECHTELD JANSEN nagedacht —Marina Wisse Marina Wisse (57), werkt als projectma nager bij Voorwaartz Taaltraining en Coa ching in Breda. Ze heeft een relatie met Koen de Vries. Vlissingen Adres: Keizer Karelhof 43 Prijs: €299.000 k.k. Bouwjaar: 1999 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 286 m2 en vijf slaap kamers. Aan rustige weg in een woonwijk met vrij uitzicht. Met vrijstaande houten berging. 's-Gravenpolder Adres: Kamperfoelie- straat 33 Prijs: €499.000 k.k. Bouwjaar: 2011 Kenmerken: Vrij staand huis. Perceel oppervlakte van 510 m2. Vijf slaapkamers, een badkamer en twee aparte toiletten. Aan een rustige weg in een woonwijk met vrij uitzicht. Nieuwdorp Adres: Havenweg 30 Prijs: €229.000 k.k. Bouwjaar: 1950 Kenmerken: Vrij staand huis met vier slaapkamers. Per ceeloppervlakte: 370 m2. Met aange bouwde stenen ber ging en dakterras. In een woonwijk, ach tertuin op het zuiden. Vlissingen Adres: Strandwal 52 Prijs: €249.000 k.k. Bouwjaar: 2003 Kenmerken: Eindwo- ning met een per ceeloppervlakte van 204 m2. Drie slaap kamers. Met tuin en vrijstaande houten berging. In een woonwijk, met vrij uit zicht. Goes Adres: Oostsingel 96 Prijs: €399.000 k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Heren huis met een per ceeloppervlakte van 201 m2. De hoekwo ning heeft vier slaap kamers. Met voor-, achter- en zijtuin. Aan rustige weg aan het water, vrij uitzicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49