4 HEILIG HUISJE Marina Wisse (57) woont sinds 1984 aan de Kriekenhof in Middelburg. Aanvankelijk huurde ze de woning, maar in 2002 besloot ze het huis te kopen. Vorig jaar ging ze voor een complete make-over. Huizenpaspoort k woonde eerst in de bin nenstad, maar wilde graag een huis met een bad en een tuin waarin ik altijd in de zon kon zitten. Dit huis be viel meteen heel goed. Het is hier rustig en ik heb prettige buren. Ik kan makkelijk te voet naar de stad en alle voorzieningen zijn er. De ligging is ook perfect, dichtbij de A58. Dat is voor zowel mijn werk als voor mijn paard, dat op stal staat in Schore, heel belangrijk. Ik heb het huis uiteindelijk gekocht in 2002. Tot 2017 heb ik er weinig aan gedaan, ik was er niet zo mee bezig. Maar het was nog heel erg jaren 70 en toen het behang begon los te laten, dacht ik: 'nu moet ik echt iets doen'. De bui- Het is een klein huis, maar ik heb alles wat ik nodig heb tenmuren en de trap zijn blijven staan, maar verder is alles veranderd. Ik heb het meteen goed gedaan." „Als je naar woonprogramma's kijkt, zie je mensen altijd even schrikken als ze hun nieuwe huis binnenkomen. Dat doen mensen hier ook. Het is een klein huis, maar het voelt heel ruimtelijk. Als ik in de keuken sta, kan ik tegelijkertijd tv kijken of praten met mijn gasten. Veel kasten zijn ingebouwd, waar door ik veel plek heb. Ik heb zelfs een sauna! Het is een klein huis, maar ik heb alles wat ik nodig heb." Leeslampje „Interieurarchitect Peter Klemann heeft mij laten zien wat ik allemaal kon doen met het huis. Hij hield re kening met de meubels die ik al had, want daar ben ik erg aan gehecht. Als ik iets koop, is het voor het leven. Doordat ik hier al zo lang woonde en de meubels kende, wist ik waar ik zou gaan zitten en hoe dat zou voe len. Ik wist dat ik in mijn stoel bij de haard zou lezen, dus heb ik gevraagd om een leeslampje in de trap te ver werken. De details maken dat het klopt. Bij de verbouwing zijn maar een paar materialen gebruikt. Het materi aal van het aanrechtblad is hetzelfde MIDDELBURG Dit hebben onze lezers allemaal in huis vrijdag 26 januari 2018 MD Over alles is heel goed Gertie De Boey —Marina Wisse Het huis aan de Krie kenhof 62 is ge bouwd in 1976 en ge legen aan een rustig hofje, dichtbij alle voorzieningen. De wo ning heeft een tuin op het zuiden en een overdekt balkon. Het huis is in 2017 in op dracht van Marina Wisse volledig gere noveerd door aanne mersbedrijf Paauwe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48