IN DE WERELD UWE 00^" PAAUWE €449 EXTRA GEOPEND reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Zondag 28 januari ■17.0 Dobbel nu voor extra korting op onze SALE artikelen! Bij Interieur Paauwe maakt u alleen dit weekend kans op een extra afprijzing bovenop onze bestaande kortingen van 20, 40 en 70%*. Doe een gooi met onze kortingskubus en trakteer uzelf op een extra korting van maximaal 10%. Wees er snel bij, want voor ons gehele SALE aanbod geldt: op=op. Zuidweg 20a I 4316 LB Zonnemaire I T (011140 13 18 www.interieur-paauwe.nl Natuurlijk Azoren 8-daagse vliegreis Vanaf p.p. Adembenemend genieten TUI *Vraag naar de voorwaarden en de modellen Modern viersterren hotel Voor de actieve natuurliefhebber! Vertrek: april t/m oktober 2018 Walvissen dolfijnen spotten Vulkanen, meren en bloemen Je vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootse eiland van de Azoren, bekend om de geisers en de vele vulkaan kraters die volgelopen met water, helderblauwe meren vormen, omzoomd door duizenden kleurige bloemen. Op de Azoren is het fijn toeren in een eigen huurauto. Langs de beroemde kratermeren bijvoorbeeld. Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvelden, heldere kratermeren, een azuurblauwe zee en authentieke dorpjes. Dat zijn de Azoren! De Portugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actieve natuurliefhebber. Geniet van de vele wandelmogelijkheden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes en natuurlijk de walvissen en dolfijnen, die er in grote getale voorkomen, wel meer dan 20 soorten! Hotel Vale do Navio Dit moderne hotel is rustig gelegen, ca. 800 m. van zee en 1 km. van het centrum van Capelas. Het hotel beschikt over een binnen- en buitenzwembad, ligbedden, fitness, een restaurant en bar. De comfortabele kamers zijn voorzien van airconditioning, minibar, tv, badkamer met bad, toilet, föhn en balkon met zitje. In de omgeving vind je een natuurlijk zwembad en diverse restaurantjes en barretjes. Inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Sao Miguel metTUIfly Luchthavenbelasting, brandstofheffing •Transfer van luchthaven naar accom modatie en v.v. Nederlandssprekende reisleiding 7x overnachting in een 2 persoons kamer in Vale do Navio 7x uitgebreid ontbijtbuffet Autohuur: je kunt bij een verblijf in hotel Vale do Navio een huurauto bijboeken (alleen mogelijk bij reisbureauboeking). Prijs vanaf 49 per auto per dag (o.b.v. 7 nachten). Halfpension: het is mogelijk om deze reis op basis van halfpension te boeken (€140 p.p. per week). Walvisexcursie: je kunt ter plaatse of direct bij boeking een excursie bijboeken om walvissen en dolfijnen te spotten tijdens een tocht op zee in een stoere zodiac (vanaf €54,-p.p.). Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. Je kunt ook bellen met TUI tel.: 088- 0885885 (lokaal tarief) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. Persgroep Azoren - Hotel Vale do Navio. Op deze reis zijn SGR- en ANVR voor waarden van toepassing. 8 dagen. Nu vanaf: 449,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst op donderdag en zondag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op geselecteerde data bij vertrek vanaf Amsterdam Schiphol. De actuele prijzen per vertrekdatum vind je op de website van Reiskatern. Meer informatie en boeken Ga voor Hotel Vale do Navio naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1805 of bel metTUI 088-0885885 (lokaal tarief) of ga langs bij een TUI winkel (fi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18